PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107827}
7,6 14 438
ocen
7,6 10 1 14438
7,8 4
oceny krytyków
Ghost in the Shell 2: Innocence
powrót do forum filmu Ghost in the Shell 2: Innocence

Ciężki klimat,męczący a jednak nie pozwalający usnąć. 80% kadrów jest perfekcyjna, pierwsza połowa jest wyśmienita, motyw z psim żarciem do tego klimat przypominający przywołujący kultowy Siedem D. Finchera. Dwóch detektyywów na tropie zbrodni w obsukrnym mieście. Cena strzelaniny z Yakuzą, pózniej sekwencja z granatami to czysty geniusz. Historia bardzo fimowo opowiedziana. Do tego piękne panoramy miasta z lotu ptaka oraz przemijace obrazy zza szyby Retro samochodu. Film jest pokręcony, wręcz Lynchowski. A ja uwielbiam ciężkie klimaty, może trochę za dużo cytatów oraz walka z ''robotami'' pod koniec nie może być zaliczona do udanych. Jednak temat ciekawie opowiedziany a narracja nie szwankuje.

ocenił(a) film na 8
Finalny_Odbiorca

Nigdy bym nie przypuszczał że przeczytam Twoją opinie z którą będę mógł się w pełni zgodzić, wow ;)
Seans z GITS 2 : Innocence uważam za jak najbardziej udany .

ocenił(a) film na 8
Mq112358

Jaka moja opinia cię tak oburzyła ?

ocenił(a) film na 8
Finalny_Odbiorca

Żeby oburzyła to bym nie powiedział , co najwyżej była znacznie odbiegająca o mojej , najczęściej jeżeli chodzi o seriale ;)

ocenił(a) film na 10
Finalny_Odbiorca

W pełni zgadzam się z oceną, dodałbym tylko do scen wybitnych moment z pętlą w domu hakera, zaczynający się od panoramy z rzeźbą "Homo Ex Machina". Fantastycznie dobrana muzyka, naprawdę niepokojąca scena.

ocenił(a) film na 8
JThunder535

To moja ulubiona scena. Lalki w holu, muzyka i te zatrzymane sekwencje z życia - biegnąca dziewczynka w korytarzu, ptaki na dziedzińcu. Pyszny surrealizm.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones