PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107827}
7,6 14 441
ocen
7,6 10 1 14441
7,8 4
oceny krytyków
Ghost in the Shell 2: Innocence
powrót do forum filmu Ghost in the Shell 2: Innocence

Genialny!!!!

ocenił(a) film na 10

Dla mnie jest to film wybitny, który wyznacza standardy. Oglądałem go trzy razy i zawsze ?odkrywam? w nim coś ?nowego?. Uważam, że do projektów Pana Oshii trzeba się za wczasu odpowiednio przygotować. ?Niewinność?
to nie jest film akcji a zarzuty o pseudofilozofię?(no cóż do wszystkiego można się przyczepić jak się chce i z góry ocenia, że coś jest fe). Każdy kto zna chociaż jeden tytuł wyżej wymienionego reżysera, wie czego może się spodziewać. Ja nie będę narzekać na mentalność mieszkańców ?skośnej Ameryki? bo na jedno wychodzi.

ocenił(a) film na 9
yordi85

Aż tak nad "Ghost in the Shell 2: Niewinność" zachwycać się nie będę, bo powiedzmy to sobie szczerze nie jest to już taki poziom jak w przypadku pierwszej cześć GITS. Jednak nie zmienia to faktu, że film jest bardzo dobry i trzyma ten ciężko ponury klimat dziel pana Oshiego. Ale powiedzmy sobie szczerze film będzie zrozumiały tylko dla tych, co znają i pierwsza cześć, co jest minusem dla nowych widzów a wielkim plusem dla tych, co pokochali ?Ducha w pancerzu?.

ocenił(a) film na 10
chris_30

oczywiście że nie taki poziom

bo kurwa o niebo wyzszy

galopujacy_jelen

dokładnie. Innocence jest genialny. Oglądałem już wszystko co wyszło w serii: 1st GIG, 2nd GIG, GIS 1995, niewinność, SolidSateSociety i właśnie ten film mnie zachwycił najbardziej. Niektórych razie, że zbyt komputerowe, ale jak dla mnie to tu właśnie jest prawdziwy cyber-punk, mrok i klimat. Dodam jeszcze, że w projekcie niewinności palce przy animacjimaczało studio Ghibli i sam Miazaki, wiec Panie i Panowie... Niewinność to pierwsze co widziałem z GISa i dlatego mnie zainteresowała cała seria. GIS 1995 uważam za takie sobie, 1st GIG za okropne, a dopiero 2nd GIG i SSS z ciekawe. Tyle powiem

yordi85

fakt, wielokrotnie ogladany zawsze z mozliwoscia wylowienia nowych szczegolow.. GITS 1 byl jednak troszeczke lepszy, przyanjmniej dla mnie.zdecydowanie wart ogladniecia.. obowiazkowa pozycja dla widzow GITS1

ocenił(a) film na 10
binfin

zgadzam sie, zgadzam ! majstersztyk, :D zawsze wracam do tego anime z miłą chęcią

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones