PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=768105}
6,5 20 141
ocen
6,5 10 1 20141
6,2 6
ocen krytyków
Ghostland
powrót do forum filmu Ghostland

0/10

Dziękuję. Dobranoc.

ocenił(a) film na 8
scricxovan

Projekt Monster 10, To 9, Ghostland 0. Fu*k logic :-)

ocenił(a) film na 1
amfre

Gwoli ścisłości .. a co moje powyższe oceny dla Cloverfield czy It mają do oceny tego męczącego dramatu psychologicznego , który został określony mianem Horror ?
Rozumiem , że twoja logika funkcjonuje na zasadzie , że jak "Obcy - 8. pasażer "Nostromo" ma u mnie 9/10 to takiemu arcydziełu jak np "Przyciąganie (2017) Prityazhenie" dam automatycznie 8/10 bo to przecież też z gatunku Science Fiction!
haha ah ta logika ! :)

ocenił(a) film na 8
scricxovan

Oczywiście, że to horror. Nie kumam prób przerzucania tego filmu do innych gatunków, szczególnie dramatów. Dwóch psycholi, tortury, bezradność, krew, trochę flaków i ktoś mnie tu przekonuje, że to dramat lub jakaś odmiana dramatu, bez żartów :-) Moja logika nie ma nic wspólnego z przenoszeniem not z tytułu gatunku. Specjalnie też odniosłem się do Twoich not za filmy w miarę bieżące, na tle których Ghostland wypada kapitalnie, a w Twoich ocenach jest przepaść. Jeśli fabuła Ci nie siadła to za sam twist, świetne młode aktorki czy wytworzenie specyficznego klimatu (ktoś porównywał do noir ale to chyba zbyt daleko idące) powinieneś zostawić parę gwiazdek. Ergo: nie jesteś obiektywny ale napisz proszę co tak Cię w tym filmie zabolała. Niech zgadnę: zbyt ekstremalna przemoc? Tylko szczerze.

ocenił(a) film na 1
amfre

Mi się ten film zwyczajnie nie podobał choć nastawiony byłem na coś wyjątkowego.
Jeżeli Dwóch psycholi, tortury, bezradność, krew i trochę flaków według ciebie zasługuje na miano horroru i 8 gwiazdek to twoja sprawa . Mnie to nie straszy ani nie porywa. Moja ocena dla tego arcydzieła to 1 i tyle w temacie ;) pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones