PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=768105}
6,5 20 141
ocen
6,5 10 1 20141
6,2 6
ocen krytyków
Ghostland
powrót do forum filmu Ghostland

mialem juz serdecznie dosyc tych piskow i wrzaskow tych tepych idiotek,film zenada,nierozumierm zachwytow

ocenił(a) film na 8
bartek8484

Jak widzac, filmu tez nie rozumiesz :)

ocenił(a) film na 8
IceMan161291

Widac*

ocenił(a) film na 4
IceMan161291

Zasadniczo, pomijając już samą jakość wypowiedzi, to ten film się składa w większości z krzyków, pisków, jęków, płaczów, wrzasków i rzężeń uzupełnianych o tupanie podczas biegania po domu oraz walenie w drzwi pięściami, otwartymi dłońmi, młotami itp. Bohaterki również nie były specjalnie bystre, więc no czego się czepiamy?

ocenił(a) film na 1
IceMan161291

Jak lubisz rozumieć Syf to twoja sprawa a jak ktoś go nie lubi to mu tego nie zarzucaj ;)

ocenił(a) film na 8
scricxovan

Takie prawo dyskusji. Możemy sobie zarzucać co tylko chcemy. Nie ma przymusu na zgodne poglądy. Pozdrawiam i szczęśliwego nowego roku !!

scricxovan

Napisał gość który ocenił Sztuke Spadania na 10.No poprostu ręce opadają...

użytkownik usunięty
przemek1417

Uwielbiam tego typu komentarze. Z braku posiadania jakichkolwiek argumentów w danym temacie, według twojego rozumowania (i osób tobie podobnych, a widziałem takich wielu), najlepiej jest się "dopitolić" do ocen innych filmów wyszukanych w cudzym profilu. Nie jest to mądre, a tym bardziej sensowne. Niby próbujesz skompromitować drugiego użytkownika, ale tak naprawdę sam sobie to robisz. Teraz dostrzegasz? :) Warto to wam uświadamiać, bo jeszcze może pomyślicie, że tego typu wypowiedzi są oznaką waszego geniuszu. Bez was świat byłby nudniejszy. Miło, że jesteście. Ślę pozdrowienia i życzę ogarnięcia w przyszłych wypowiedziach na forum :)

Idź spac synku bo do szkoły nie zdążysz.

użytkownik usunięty
przemek1417

Doprawdy zacny z ciebie geniusz, który nadrabia brak argumentów bezsensownymi uwagami. Z ciekawości sprawdziłem godzinę wysłania twojej jakże niemerytorycznej wypowiedzi - opublikowałeś ją kilka minut po dziesiątej rano. Od kiedy pora dzienna to czas na spanie? Biorąc pod uwagę fakt, że dzisiaj mamy sobotę, zdążyłbym do szkoły (gdybym jeszcze do niej oczywiście chodził), bo jest jeszcze niedziela. Drugi dzień weekendu. Jak widać, nie potrafisz sklecić nic sensownego. Standard.

I wszystko co napisze bierzesz na poważnie?Myślisz ze nie patrzyłem na godzinę "geniuszu" filmowy kiedy to wysłalem ?

użytkownik usunięty
przemek1417

Każdy powód jest dobry, aby się pośmiać z twoich jakże błyskotliwych wypowiedzi.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
przemek1417

Napisał użytkownik, któremu obce jest pojęcie kultury :)

Nie mam zielonego pojęcia skąd się biorą takie orcyki jak ty...

użytkownik usunięty
przemek1417

Nie masz także zielonego pojęcia o stosowaniu argumentów :)

ocenił(a) film na 9

Czasem weryfikacja ocen innych filmów osoby, z którą prowadzisz dyskusję daje pewne pojęcie czy w ogóle można o czymś dyskutować.

ocenił(a) film na 1
przemek1417

Napisał typ , który nie udostępnia swoich danych. Paradne.
ps A ty w ogóle widziałeś Sztukę Spadania? A jeśli nawet tak , to zrozumiałeś co widziałeś ?

scricxovan

Nie ma to jak komentowac 7 miesięcy po ... A poza tym to moja sprawa czy będę udostępniał dane czy nie.

ocenił(a) film na 1
przemek1417

No to jak się ma do tego , że ci ręce opadają. Widocznie nie udostępniasz bo masz pewnie tak wyjątkowy gust jak promocje w lidlu. Śmieszny jesteś.

scricxovan

Skończ już robić z siebie pajaca.

ocenił(a) film na 1
przemek1417

Niemrawe lico masz pacjencie.

scricxovan

Ty wogóle głąbie wiesz co to są lica?A tak poza tym zamiast się zająć odpisywaniem na mój komentarz , weź się lepiej za odrobienie przyrki na wtorek.

ocenił(a) film na 1
przemek1417

Nie bruj się tak bo niemrawe lico masz złoty pędzlu .

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
przemek1417

Nie napinaj się tak bo w rajtuzy popuścisz :)

ocenił(a) film na 1
przemek1417

Pacjencie :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
przemek1417

Ojoj co za wulkan elokwencji z ciebie . Normalnie mnie urzekłeś swoim brakiem instynktu samozachowaczego. Obciąganie to sobie lepiej odpuść synek i mnie TUTAJ przeproś bo jak cię obciągnę to się nie pozbierasz ze szczęścia gówniarzu. Zacząłem od zgłoszenia twojego wpisu , który nomen omen juz po godzinie został zablokowany! Myślisz , że jesteś taki anonimowy Przemuś ??

scricxovan

Nie nazywaj mnie po imieniu pajacu który nie ma jaj by się przedstawić...

ocenił(a) film na 1
przemek1417

Oj synek cię obciągne. Poczekaj.

scricxovan

Spójrz na swój żałosny awatar pajacu bez imienia.

scricxovan

Nie będę przepraszał takiego tłuka jak ty.A tak poza tym żałuję że cisne się z osobą dość "cofniętą"...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
scricxovan

Hahahahaha co za niedorozwój Hahahahaha.Chyba musze zrobić screena żeby pokazać znajomym z jaką tepą dzidą przyszło mi się cisnąc.Jeżeli to twoje zdjęcie to serio współczuję twojej rodzinie życia z takim głabem .A na koniec powiem ci ze dawno już nie cisnalem beki w internecie jednak ty przyszedłeś z pomocą i na szczęście wciąż mam z kogo cisnać beke "pacjencie".Narazie niedorozwoju.

ocenił(a) film na 1
przemek1417

Chyba musisz zrobić screena ... hahaha dobre ! :D
Niemrawe lico masz złoty pędzelku :) Jak masz tą swoją bekę z takich rzeczy to niezły z ciebie żebrak i nędzarz intelektualny. Ale napiszę ci niemoto , że poużeram się z tobą dalej bo to zabawne czytać te twoje nędzne wypociny :)

scricxovan

Kończ waść wstydu oszczędź....Tyle mam do powiedzenia takiemu głabowi jak ty.

scricxovan

Skoro ja jestem żebrakiem intelektualnym to ciebie moge spokojnie nazwać osobą niedorozwinietą psychicznie.Chyba pora skończyć tą gównoburze z osobą "cofniętą"...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
scricxovan

Za to ciebie stać na napisanie bzdur i powtarzanie ciągle tych samych słów jak pacjent,ze mam cofnięte lico itp.Czyli teksty typowego lamusa .Jeżeli nie jesteś cofniętą osobą zakończ komentowanie .

ocenił(a) film na 1
przemek1417

Masz Niemrawe Lico lamusie . Czytaj z uwagą i ze zrozumiemniem.

scricxovan

Nie musiałeś się chwalić jak cie nazywają w szkole :)

scricxovan

Ty gościu serio masz zryty łeb gdybys był choć trochę inteligentny skończyłbyś konwersacje z przemkiem a tak wyszedleś na idiotę.

ocenił(a) film na 1
Bjjjj

Dziewczynko na Ty to tramwaj staje .

scricxovan

Trochę więcej szacunku do starszych pedarasto.

ocenił(a) film na 1
Bjjjj

Uważaj na to co piszesz dziewczynko !

ocenił(a) film na 1
Bjjjj

To poważne pomówienie .. Zgłosimy to innaczej Bjjjj.
Screen jest.
Teraz zobaczysz z kolegą Przemkiem jak was obciągnę.

ocenił(a) film na 1
Bjjjj

https://www.youtube.com/watch?v=c6l-rf_cY_0

IceMan161291

A co tu do rozumienia? Film nie ma specjalnego przekazu, we mnie zbudzil odraze i tylko tyle.

ocenił(a) film na 4
IceMan161291

IceMan !!! zabiłeś Goose'a skur.....nu i jeszcze sie mądrujesz nt głupich horrorów...!!!!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones