PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1413}

Gia

7,5 32 041
ocen
7,5 10 1 32041
6,4 5
ocen krytyków
Gia
powrót do forum filmu Gia

Moim zdaniem życiowa rola Angeliny.. Pomimo mojej wielkiej sympatii jaką ją darze trzeba przyznać, że aktorką wybitną nie jest, można nawet powiedzieć, że jest przeciętna.. Ale w tym filmie naprawdę była bardzo dobra.

Nitisara29

polecam Ci zatem Girl, interrupted, w tym filmie Angelina również zagrała świetnie :) Co do jej przeciętności, zgodzę się jesli chodzi o nowsze produkcje, być może mój osąd wynika z charakteru rół, w jakich ją obsadzano :)

ocenił(a) film na 9
Nitisara29

Polecam " Oszukana " choć pewnie już widziałaś

Nitisara29

Nie wiem jeszcze jak zagrała, bo dopiero zamierzam się zabrać za ten film, ale pierwsze moje wrażenie jest takie, że Angelina kompletnie nie pasuje do roli z wyglądu. Prawdziwa Gia była śliczna, Angelina wygląda tu sexy, prowokująco, nawet wulgarnie i na pewno nie ładnie.

Morska_Bryza

a jak chcesz definiować ładność? Bo dla mnie Jolie jest ładniejsza.

A jeśli chodzi o wybitność to też coś nie bardzo. Proponuje obejrzeć Angeline w kilku filmach dramatycznych sprzed 2010. Jest zdecydowanie jedną z bardziej utalentowanych aktorek ostatnich dwóch dekad. Z nowszych rzeczy to w Czarownicy zagrała rewelacyjnie.

BartasBartas

No widzisz, dla ciebie tak, a dla mnie nie :) nic nie definiuję, to moja opinia i tyle.

Nitisara29

W tej dekadzie zagrała w 3 filmach. W dwóch zagrała moim zdaniem bardzo dobrze trzeciego nie widziałem ale widze średnią ocene 8,3 - chociaż średnia na filmwebie średnio przekłada się na rzeczywistość. Do tego role dramatyczne w jej wykonaniu wszystkie moim zdaniem były bardzo dobre a czasem rewelacyjne i wybitne

Po prostu jest mało znana z ról dramatycznych a większość ludzi kojarzy ją z Lary Croft czy Pan i Pani Smits

ocenił(a) film na 6
Nitisara29

Mam dokładnie takie same uczucia. Lubię ją, choć aktorka z niej - niewybitna, powiedzmy:-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones