PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=733131}

Ginący świat

Racing Extinction
7,9 2 033
oceny
7,9 10 1 2033
Ginący świat
powrót do forum filmu Ginący świat

Może mi się udało

ocenił(a) film na 10

Zaczęłam od prostych rzeczy jak wyłączanie światła i ładowarek jak nie są mi potrzebne, czytania etykiet i używania odpowiednich produktów ... teraz prowadzę bio certyfikowaną farmę z dużą ilością zwierząt. Ciekawa jestem jaką cząsteczkę naszej Ziemi ocaliłam

użytkownik usunięty
lllobo

Zadna bo Ziemi jako miejsca postępu inteligentnej cywilizacji nic nie zagraża. Jesteśmy teraz obecnie cywilizacja typu II. Za kilkaset lat przekształcimy się w cywilizacje typu III której flora i fauna nie będzie już nigdy więcej potrzebna. Do około roku 3000 na Ziemi nie będzie istniało życie w naturalnej formie dlatego ze będzie ono przeszkadzać w kontynuacji rozwoju inteligentnej cywilizacji.

Jakiego typu 2 ? W jakiej skali niby?
Obowiązująca skala Kardaszewa ( https://pl.wikipedia.org/wiki/Skala_Kardaszewa ) mówi jasno - jesteśmy cywilizacją typu 0 (zero, czyli podstawową, inteligentną).

Dokładnie, twoja wyimaginowana skala jest nic nie znacząca. Tak, nawet teraz właściwie potrzebujemy jedynie bydła i parunastu innych gatunków. A czy to oznacza, że pozostałe są zbędne?

Za kilkaset lat... :P

ocenił(a) film na 9
lllobo

niewyobrażalna :) jestem tego pewny

lllobo

A jeśli mogłabym Cię zapytać lllobo jakiego to rodzaju farma?

lllobo

Smutne jest to że nawet jeśli milion ludzi się zmieni to świat i tak umrze, bo taki putin zrzuci Atom na kraj i żegnaj gienia. Warto zastanawiać się nad aspektem zmian ale powiedzmy sobie szczerze, jedna osoba nic nie zdziała trzeba zmian na skalę świata np zmiana z paliwa (ropa, gaz, węgiel, disel) na paliwa atomowe (reaktory odnawialne np Elektrownia atomowa 4 generacji której nie doprowadzono do użytku mimo iż rocznie produkuje tyle co nic zanieczyszczeń w porównaniu z dymem z aut i węglem z elektrowni węglowych to co produkuje atomowa to nic) ale to są szczegóły niestety mili Państwo. Warto poczytać o najnowszych technologiach i kopać je po dupie by przeszły, bo jak nie to i tak czy srak będzie zagłada i jedzenie bio szamy nic nie da.

ocenił(a) film na 10
lllobo

Nieważne jak wielka jest ta cząstka. Ważne, że jest.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones