PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=749909}

Git

5,6 7 153
oceny
5,6 10 1 7153
2,7 3
oceny krytyków
Git
powrót do forum filmu Git

Daję 8!

ocenił(a) film na 8

Bo mi się podobał i już. Nawet bardziej od "Symetrii", z wiekiem bardziej cenię prosto opowiedziane historie. Wszystkie role git :). Stop bajera.

grzybolub

Pozytywne zaskoczenie. Nie przepadam za polskimi filmami, ale ten akurat był git :)

ocenił(a) film na 7
grzybolub

Ciach bajera :)

ocenił(a) film na 8
diabol44

Czekałem, aż ktoś mnie poprawi :)

ocenił(a) film na 7
grzybolub

Dobry film to fakt,ale bez przesady że lepszy od Symetrii.Ciekawie opowiedziana historia,tak krótko i na temat.A nie jakieś poboczne bezsensowne pierdzielenie byle tylko film był dłuższy.Najlepszy moment,młody świeżak pyta Kubę:a ciebie jak zwą ?,Kuba,Kuba tak po prostu ?,Kuba tak po prostu :D.

ocenił(a) film na 3
grzybolub

Ty chyba tematu nie znasz a to istna parodia symetrii powtarzane teksty tak samo i to całymi zdaniami i te niby śmianie, za to już to jest porażka wielka. Nie ma nic bardziej lepszego jak Symetria i tam jest najbardziej to prawdziwe, po za kilkoma kwestiami, jak np. sztućce co powinny być wszystkie plastikowe a oni tam mieli jak z lat 80 metalowe. Ale sam reżyser tam siedział to wiedział jak nagrać taki film.

ocenił(a) film na 8
Leszek_Ga

Czy ja znam temat, to znaczy czy siedziałem we więźniu? Oczywiście że nie znam tematu bezpośrednio, to jest film fabularny a nie dokument i oceniam go za wrażenia emocjonalne jakich mi dostarczył.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones