PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=864938}

Given

7,5 290
ocen
7,5 10 1 290

Given
powrót do forum filmu Given

Czy tylko ja miałam wrażenie, że film był przeładowany emocjami od początku do końca? Nie dawał nawet chwili na wzięcie oddechu. Czytam mangę, więc dobrze wiedziałam, co się wydarzy, jednak mimo wszystko po seansie potrzebowałam chwili, aby dojść do siebie. Anime ma też tę przewagę nad mangą, gdyż jego tematyką jest muzyka. I to właśnie w animowanej wersji mamy możliwość odczucia tego klimatu w pełni. Mam wrażenie, że gdy czyta się samą mangę, doświadczenie nie jest pełne. Zakończenie sprawia, że aż chce się krzyczeć ze szczęścia.Podsumowując: I would die for Haruki.

elfka77

Obejrzałam niedawno wszystkie odcinki. Nie pamiętam żeby jakiekolwiek anime dało mi taki ładunek emocji no i oczywiście ta muzyka. Teraz zamierzam kupić mangi i chyba będę je czytać przy akompaniamencie ścieżki dźwiękowej z tego anime :D

elfka77

Bardzo się cieszę, że dałem Given szansę. Te piosenki są uzależniające. Nie wspominając o ładunku emocjonalnym, który niosą. Dodatkowo bohaterowie dają się lubić i jest też zabawnie.

Obejrzałem też filmy i czekam na nowy odcinek w grudniu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones