PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=837508}
5 800
chce zobaczyć
Gladiator 2
powrót do forum filmu Gladiator 2

Nie wyobrażam sobie, aby była to kontynuacja filmu z 2000 roku.

Kansas_City_Shuffle

Ja słyszałem że był inny plan na seguel - Maximus miał odżyć w czasach drugiej wojny światowej. Poważnie, tak miało być.

Shadow_dawnego_gggggg

Znając pomysłowość co niektórych scenarzystów, nie zdziwiłbym się, gdyby Maximus mieszkał w Gotham i walczył u boku Batmana.

Kansas_City_Shuffle

Czemu roboczy? Prawdopodobnie film nie będzie miał nic wspólnego z pierwszą częścią. Nie będzie Russela Crowe, akcja ma się dziać 30 lat później, ale będzie o gladiatorze, a dzięki temu tytułowi przyciągnie więcej ludzi do kin.

Kansas_City_Shuffle

Głównym bohaterem ma być Lucjusz ale czemu nie zagra go ponownie Spncer Treat Clark? Jest w odpowiednim wieku.

Kansas_City_Shuffle

to że masz małą wyobraźnie nie znaczy że nie można nakręcić 2 części wiadomo że to nie będzie kontynuacja przygód skoro umarł ale to nie oznacza że nie mają prawa do własnej "marki"

meanraax

Obraziłby mnie zarzutem małej wyobraźni tylko ten, który językiem ojczystym potrafi posługiwać się. Nie zaś ten, który jedyny znak interpunkcyjny, jaki ze szkoły wyniósł, to cudzysłów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones