PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=936}
8,1 771 118
ocen
8,1 10 1 771118
7,3 47
ocen krytyków
Gladiator
powrót do forum filmu Gladiator

...Decimus Meridius, dowódca wojsk północnych, generał legionów Feliks, lojalny sługa prawdziwego cesarza, Marka Aureliusza. Ojciec zamordowanego syna, mąż zamordowanej żony. Których pomszczę w tym życiu lub następnym".

Czy tylko ja mam ciary w tym momencie?

Bujdka1992

Moim zdaniem to jeszcze nic. Na mnie zawsze największe wrażenie robi gra aktorska Joaquina Phoenixa. Za każdym razem kiedy oglądam go w roli Commodusa, nie mogę wyjść z podziwu, jaki z niego geniusz. Uważam,że w filmie to on był najlepszy. Potrafił wyrazić emocje nie za pomocą słów, ale gestów i spojrzenia. Uwielbiam jego rolę i mam dużo sympatii dla tej postaci.

ocenił(a) film na 6
film128

o ja mam podobnie :D uważam go za najbardziej fascynującą postać tego filmu

ocenił(a) film na 10
film128

Moje serce te skrada Phoenix w tym filmie, majstersztyk

ocenił(a) film na 10
film128

dla mnie Joaquina Phoenixa nieważne jaką role zagra zawsze pozostanie zdradziecką i perfidną żmiją bo jest tylko jeden wojownik Maximus Decimus Meridius

ocenił(a) film na 10
Bujdka1992

Oczywiście, że nie tylko Ty :) Przecież to jedna z najbardziej wzniosłych scen w filmie. Może nawet najbardziej wzniosła obok końcowej sceny - umierania i śmierci Maximusa i przemowy Lucylli.

ocenił(a) film na 10
Bujdka1992

ZAWSZE!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones