PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=936}
8,1 770 764
oceny
8,1 10 1 770764
7,3 47
ocen krytyków
Gladiator
powrót do forum filmu Gladiator

Ten film to już powoli klasyka, do tego legendarna rola Russella, można oglądać wiele razy i wciąż wciąga - właśnie leci na TVN7 i jest moc!

Netoss

Im większy ekran tym większy efekt

ocenił(a) film na 10
birtcoils

Faktycznie. Ten film w kinie zyskuje jeszcze bardziej

ocenił(a) film na 10
Netoss

Dziś też tam leci. I moim zdaniem puszczanie takich arcydzieł na TVN-ach czy innych Polsatach czy Pulsach (z reklamami w trakcje) to jawna profanacja.

ocenił(a) film na 10
raf_filmweb

Najlepiej ogląda się w kinie, ale w kinie już nie leci i zostają kanały telewizyjne

ocenił(a) film na 10
Netoss

O czym Ty mówisz. Jak "zostają kanały telewizyjne"? A od czego masz internet czy DVD? 
Nie można sobie obejrzeć filmu na kompie po ściągnięciu z neta? Albo kupić na płycie DVD? Choć może to już powoli przeżytek.
Ja np. mam ten film na płytach. Jedną z opakowaniem (kupioną czy z jakiejś gazety - już nie pamiętam) a drugą nagraną kiedyś przez kuzyna. Tak jak pisałem wcześniej. Oglądanie takiego dzieła/arcydzieła jakim jest Gladiator w TV (zwłaszcza w komercyjnych stacjach) jest profanacją i nie ma najmniejszego sensu.

ocenił(a) film na 9
Netoss

Ważne, aby mieć nie najgorsze słuchawki, albo kolumny, bo wtedy muzyka jest jak arcydzieło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones