PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=798782}

Glass

6,1 64 709
ocen
6,1 10 1 64709
4,7 19
ocen krytyków
Glass
powrót do forum filmu Glass

Żenada

ocenił(a) film na 1

Film nie wzbudził w nas żadnych emocji. Dużą frekwencja zapewniła zapewne dobra obsada, ale szkoda mi tych wszystkich ludzi, ktorzy co jakiś czas patrzyli na telefony kiedy to sie skończy. Jak na taka obsade to uwazam że film jest nisko budżetowy jeden budynek i parking, treściowo no dno, Samuel L. Jackson przez pierwsza godzine słowa nie powiedział, Pani Dr.przeprowadza jakąś słabą psychoanalize. Szkoda pieniędzy

marzena1300

I w stawiasz 9?

luki138

może to był sarkazm....chociaż wątpię.

luki138

Dokładnie na to samo zwróciłem uwagę. Film denny to fakt. Szkoda kasy.. absolutnie. Więc skąd 9?

ocenił(a) film na 7
neutrico

Może to jej szczęśliwa liczba?...

ocenił(a) film na 1
luki138

Dzięki za uwagę, nawet nie wiedziałam, że oceniłam film ale juz się poprawiłam :)

ocenił(a) film na 7
marzena1300

Może marzena1300 po prostu się pogubiła.. i w odbiorze filmu i w jego ocenie

ocenił(a) film na 7
tomashek_LDZ

To jest przykład, że na filmweb nie powinno się w opisie filmu patrzeć na średnia ocen, a samemu obejrzeć i się przekonać czy film nam odpowiada.

użytkownik usunięty
marzena1300

"Film nie wzbudził w nas żadnych emocji."

To ile was tam było? Czy 1300 w nicku to podpowiedź? A może jesteś "split" jak bohater McAvoya?

ocenił(a) film na 6

Nowy superbohater/superzłoczyńca w tym uniwersum - cebula. Tak jak cebula składa się z warstw, tak na jej warstwy składają się kolejne osobowości
A film średni, choć z głupim scenariuszem, ale McAvoy sporo ratuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones