PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=798782}

Glass

6,1 64 713
ocen
6,1 10 1 64713
4,7 19
ocen krytyków
Glass
powrót do forum filmu Glass

Oglądając lata temu Niezniszczalnego, bardzo chciałem znać dalsze losy Davida, mimo że film wcale nie był kasowy, pogodzilem się z myślą, że to one night story. Scena zamykająca Splita sprawiła, że w kinie zachłysnalem się powietrzem i zacząłem szturchać obecnych po bokach znajomych w kolana, próbując po cichu, z ekstytacją, wyjaśniać, jakie to jest zajebiste i Split właśnie nabrał dla mnie zupełnie nowego znaczenia. Glass to świetne zwięczenie całej historii, coś, co 19 lat temu było tylko skromnym marzeniem, wreszcie zostało spełnione. Jedyna rzecz, której nie kupiłem wtedy i teraz to umiejętność Davida do dosłownego widzenia przeszłości. Gdyby ubrać to np. w bardzo silne uczucie - jak skok adrenaliny zmuszający ciekawość bohatera do śledzedzia drugiej osoby celem odkrycia tajemnicy - nie miałbym do czego przyczepić się na siłę.

ocenił(a) film na 9
kondzik_93

To prawda, warto było czekać na ostatnią część trylogii, pięknie podsumowanie całej serii.

ocenił(a) film na 6
kondzik_93

Dokładnie! Cieszę się, widząc jakiś pozytywny komentarz zakończenia tej serii. Ciężko odtworzyć sukces poprzednich produkcji, ale dla fanów samego konceptu film będzie super!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones