PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=798782}

Glass

6,1 64 713
ocen
6,1 10 1 64713
4,7 19
ocen krytyków
Glass
powrót do forum filmu Glass

Widzę po zwiastunie, że to film połączony z Niezniszczalnym i SPliT?

ocenił(a) film na 8
marcin0218

Tak, to będzie trylogia. Przynajmniej póki co, bo pojawiają się głosy o uniwersum ;)

Lusia_Kichalak

super :D

ocenił(a) film na 6
marcin0218

Film był zapowiadany jako połączenie "Niezniszczalnego" i "Split" od samego początku. EUREKA.

Dude_

Całkiem przypadkiem trafiłem na zwiastun, nie miałem pojęcia nawet, że go kręcą mongołku

ocenił(a) film na 6
marcin0218

Tak a wchodząc na stronę filmu nie patrząc na nic od razu napisałeś ten komentarz z extra newsem.

Dude_

1:Wchodząc na youtuba i przypadkiem trafiajać na jego zwiastun.
2: Fajnie by było, jakbyś zaczął używać mózgu. Ja napisałem: "Widzę po zwiastunie, że to film połączony z Niezniszczalnym i SPliT?"

Nie wiem, czy zauważyłeś, ale na końcu jest znak zapytania. A co on oznacza? ŻE TO PYTANIE, a nie jak twierdzisz EKSTRA NEWS.
Lusia Kichalak, RadoslawKamil jakoś zrozumieli i dali normalną odpowiedź. Ty widzę, masz z tym wielki problem. No cóż, to dzisiejsze społeczeństwo. Czytanie ze zrozumieniem, boli coraz większa ilość osób :(

ocenił(a) film na 6
marcin0218

To jak napisałeś te rewelacje nie wchodząc na tą tutaj stronę?

Dude_

Po obejrzeniu zwiastunu, wszedłem na filmweb i napisałem ten temat by się upewnić czy ma to związki z tamtymi filmami i obejrzałem SPLIT, bo przed obejrzeniem zwiastunu GLASS jeszcze go nie widziałem. Czego ty nie rozumiesz chłopie? Odstaw dragi

ocenił(a) film na 6
marcin0218

Nie rozumiem (i nigdy nie zrozumiem więc mi się nie tłumacz) dlaczego nas wszystkich oświeciłeś tymi rewelacjami czego połączeniem będzie ten film. Dziękuję.

Dude_

Osobiście tez dopiero po zwiastunie się dowiedziałam wiec ten komentarz mnie w tym upewnił. Przestań mieć ból dupy Dude

ocenił(a) film na 6
Dude_

DUDE nie oświeciłem tylko ZADAŁEM PYTANIE pusty dzbanie, widać to po komentarzach innych! Ale skoro Ty się czujesz oświecony, to bardzo się ciesze. Musisz mieć mega puste i nudne życie, że wymyślasz takie pierdoły. Wyjdź na powietrze, przewietrz mózg, kto wie, może neurony zaczną Ci stykać i zaczniesz choć trochę myśleć. Żegnam

ocenił(a) film na 6
marcin0218

Wiem wiem zadałeś pytanie na stronie na której są odpowiedzi ☺

Dude_

Gość musi być mega popularny w przedszkolu;)

marcin0218

Po 19 latach doczekamy się dalszych losów Niezniszczalnego :D

ocenił(a) film na 6
marcin0218

Widać, że nie widziałeś Split do końca. Przecież na samym końcu było nawiązanie do Niezniszczalnego, co sugerowało, a nawet dawało pewność, że następna część będzie połączeniem tych dwóch filmów ;)

ocenił(a) film na 3
marcin0218

Ja czuję natomiast, że film będzie dobry.. Pewnie na filmwebie mocna 7 :P

marcin0218

no kur..wa to trylogia, szkoda tylko że miedzy niezniszczalnym a split nie zrobili czegoś tylko o tym mr. glass w sensie teraz zrobili film ale widać ze postac samuela jest juz w podeszłym wieku itd a interesuje mnie końcówka split gdzie było powiedziane że 15 lat wcześniej zamknęli gościa na wóźku o podobnym potencjale itd

ocenił(a) film na 5
patryk_9015

W końcówce Split mówiono o Mr Glassie właśnie. A że od czasu Niezniszczalnego do Glass siedział w tym ośrodku i zaczynał udawać "niedołężnego" to nie było zbytnio potrzeby dopowiadania czekoś jeszcze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones