PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=798782}

Glass

6,1 64 892
oceny
6,1 10 1 64892
4,8 20
ocen krytyków
Glass
powrót do forum filmu Glass

Mam prośbę!

użytkownik usunięty

Bardzo mnie ciekawi ten film Samuel więc wiecie:) Tylko zwiastun mnie absolutnie odrzucił by iść na ten film. Jeśli ktoś już widział i sądzi że film jest dobry proszę napisać. Bo po tym zwiastunie trochę się boję.

ocenił(a) film na 8

Zobacz najpierw - niezniszczalny , pózniej split który dostępny jest na netflixie i sam ocen czy warto

użytkownik usunięty
JotN

A ty widziałeś film?

ocenił(a) film na 8

Jeżeli chcesz zobaczyć dla Samuela a nie znasz Niezniszczalngo i Split to może Ci się nie spodobać. Zacznij od początku. Ja właśnie wróciłam z kina i bardzo mi się podobało. Trochę trudno mi jest sobie jednak wyobrazić jak może odebrać ten film osoba, która nie widziała poprzednich filmów.

ocenił(a) film na 8
ewelkarewelka123

Dodam tylko, że obejrzałam najpierw Split, całkiem niedawno, później dopiero Niezniszczalnego.

użytkownik usunięty
ewelkarewelka123

Dzięki:)

ewelkarewelka123

A bez obejrzenia Niezniszczalnego, da radę dużo skumać? Split obejrzany ofc.

ocenił(a) film na 5
filmowy_laufer

Ja myślę, że jednak więcej się ogarnie jak obejrzy się samego Niezniszczalnego niż samego Splita. Najlepiej jednak obejrzeć oba.

ocenił(a) film na 7
filmowy_laufer

Nawet bez obejrzenia Niezniszczalnego i Splita da się radę skumać

ocenił(a) film na 7

Późno już, ale napiszę, że recenzja pod linkiem fw, dość dobrze opisuje ten film (ale też jest chwilami subiektywna):
https://www.filmweb.pl/review/Musimy+porozmawia%C4%87+o+Kevinie-22121
Spora część filmu poświęcona jest psychologicznej analizie nawet nie bohaterów, jak w większości 1 bohatera…
To nie jest film akcji, trzymający w napięciu, ale "im dalej w las", tym robi się coraz ciekawszy.
Ten film jest dla tych osób i tym powinien się spodobać, które są zainteresowane dalszymi losami bohaterów, wiedzą, co było wcześniej i mają cel - idę zobaczyć, co będzie dalej (!) To jest dość dobry fundament, z którego warto startować.

Przypadkowe wejście do kina na ten film, może skończyć się rozczarowaniem, mimo dobrej obsady. (moim zdaniem)
Glass jest ciekawszy, kiedy masz bogatsze wyobrażenie o bohaterach, czyli gdy się go ogląda, będąc po filmach:
Niezniszczalni
Split
Poza tym ten film nie jest nudny dla cierpliwego, oddanego widza, czy fana, dzięki kreacji James'a McAvoy'a.
Świetnie zagrał i jego postać jeszcze najlepiej buduje zaciekawienie u widza. Napisałam najbardziej ogólnie, jak się dało.:)

ocenił(a) film na 7
BuziakL

Cholera, nie da się edytować.. miało być "Niezniszczalny", sorry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones