PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=570313}
7,5 93
oceny
7,5 10 1 93
Glenn Owen Dodds
powrót do forum filmu Glenn Owen Dodds

dodałam materiały dotyczące obsady i nikt ich jeszcze nie sprawdził!

ocenił(a) film na 10
Gocha9307

Nie przejmuj się i nie oczekuj zbyt wiele.W lutym dodałem obsadę filmu (taką jak Ty) ale przez jakiegoś dumnego weryfikatora został odrzucona !!!
Oprócz tego dodałem krótki opis filmu o treści :
" Idzie facet ulicą i widzi długą kolejkę czekających ludzi . Zaintrygowany pyta ostatniego do czego ta kolejka. Do Boga odpowiada tamten . Ciekawość to nie tylko pierwszy stopień do piekła więc postanawia poczekać na swoją kolej. A potem jest jeszcze bardziej intrygująco i zaskakująco .....".
Uznałem,że nie powinienem zdradzać nic więcej bo zepsuję odbiór innym widzom.Kolejny "fachowiec"-weryfikator uniesiony dumą znawcy i krytyka filmowego uznał ,że się nie nadaje.Nie żebym miał jakieś ambicje pod tym względem albo zbierał punkty do jakichś durnych rankingów.Chodziło mi tylko o to,że taki fajny film ,a pies z kulawą nogą się nim nie zainteresował .Marzyłem ,że jeśli ktoś wejdzie na stronę "Glenn Owen Dodds"nie zastanie tu takiej pustki .Trudno ,nie udało się ale za to forum jest dla nas i już tak pusto tu nie jest :)
Więc głowa do góry ,nikt tu nie czeka na Twoje zaangażowanie :) Niekiedy myślę,że te barany ,które spotykamy w życiu mają nielekko.Cała inteligencja idzie im "w wełnę",więc co mogą innego robić oprócz beczenia i pędzenia w stadzie.... pozdrawiam :)

clarencefilmweb

Hahahaha ;D,dzięki za pocieszenie.Ale my jako aktywni film-webu chcemy uświadomić innych w niektórych kwestiach,no ale niestety nie możemy przez takich o to weryfikatorów,którzy uważają się za jakichś wszechwiedzących.A po za tym nikt nie powinien usuwać materiałów skoro są one przydatne i prawdopodobnie dobre,nawet jeżeliby takie nie były to ktoś by się na pewno znalazł,żeby je poprawić(tak rodzi się postęp)!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones