PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=690006}

Gliniarz z Beverly Hills: Axel F

Beverly Hills Cop: Axel F
3 358
chce zobaczyć
Gliniarz z Beverly Hills: Axel F
powrót do forum filmu Gliniarz z Beverly Hills: Axel F

...z szarym widzem. Film, delete, serial, teraz znów wychodzi na to, że Axel wróci na wielki ekran. Mimo, iż jestem dość sceptycznie nastawiony do tego projektu, to chciałbym by w końcu powstał. Murphy wcale bardzo nie postarzał się przez te dwie dekady i dalej może być wiarygodny na ekranie. Wszystko w rękach scenarzystów i producentów. "Trójka", mimo iż miała świetnego reżysera była zbyt prosta i efekciarska ponosząc porażkę. Pytanie jak teraz wyglądałby Axel w świecie tabletów, facebooków i tweeterów. Myślę, że wielu marzy się po prostu powrót do korzeni - solidna sensacja, świetny humor i Eddie Murphy w dobrej formie.

baron666

o tak ...

krzysv

Hej, czy ktoś wie kiedy dokładnie wchodzi na ekrany?

Johny777

25.03.2016

użytkownik usunięty
lolexX123

to już było i nie wróci więcej :P

baron666

Dowiedziałem się że nie będzie BHC 4 jako film pełnometrażowy, podobno ma to być serial w którym Gliniarza gra syn Axel'a, sam Axel jest szefem policji w Detroit i będzie pokazywał się tam sporadycznie. Pierwsze zdjęcia z filmu z synem Axel'a w słynnej kurtce Detroit Lions są już w sieci, materiał w którym Murphy się wypowiada na temat projektu można znalezć na YT.
Ogólnie szkoda, liczyłem na BHC 4 w starym dobrym stylu.

Johny777

to info sprzed koło pół roku, z serialu nic nie wyszło, "czwórka" ma wyjść jako normalny film pełnometrażowy z Eddie'm ponownie w roli głównej, choć znając życie może być różnie...

baron666

Aha ;) dzięki Baron, to dobre info, choć wydaje mi się że film nie będzie taki jak kiedyś, zobaczymy...

Pozdrawiam

Johny777

oczywiscie ze nie bedzie taki jak kiedys bo to inne czasy sa.

baron666

3ka byla siwtna, nie wiem czemu tak piszesz

baron666

Moim zdaniem Axel w świecie tabletów i facebooka to wielki potencjał :D już widzę te jego komentarze komentujące obecne czasy. Mogłaby być świetna satyra na dzisiejsze czasy.

baron666

Co wy. Przecież Axel w świecie tabletów itp świetnie się odnajdzie. Serge załatwi mu odpowiedni sprzęt. :-D

baron666

Z takimi scenarzystami niestety nie wróże nic dobrego ):

baron666

To już 3 dekady

goosfraba

I premiera w tym roku :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones