PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10048566}
4,8 1 273
oceny
4,8 10 1 1273
5,2 6
ocen krytyków
Gniazdo pająka
powrót do forum filmu Gniazdo pająka

Wczoraj byłem na tym filmie w kinie, myślę sobie środek tygodnia, późna pora, nie będzie chamówy i co, siedzę na środku sali, po prawej stronie sali parka na randce, po lewej dwaj kolesie którzy chyba nie mieli co ze sobą zrobić. Bo wprawdzie może nie wybitnie głośno ale jednak to słychać, oba zestawy tej chamówy po prostu nawijały przez cały film. Ostatnio na maratonie Godzilla x Kong to samo (na szczęście tutaj film był taki głośny przez cały czas, że skutecznie to zagłuszało). Na Abigail ze dwa tygodnie temu to samo. K***a, o co tym ludziom chodzi? To jest jakaś nowa młoda wśród młodzieży żeby przychodzić do kina i przeszkadzać innym w oglądaniu? Kurde no, specjalnie przestałem chodzić w (tanie) środy, piątki i soboty do kina bo wtedy jakaś banda takich pato widzów to praktycznie gwarant, celując w te dni i pory gdzie prawie nikogo nie ma. Parę lat się sprawdzało, teraz już coraz rzadziej. A mówimy o Warszawie, mieście gdzie jak się chcesz spotkać i pogadać to masz milion możliwości. Ja rozumiem, że czasem ma się po prostu pecha i trafi się na jakichś przegrywów próbujących się dowartościować przez psucie zabawy innym ale to się już robi prawie nowy standard (przynajmniej w multiplexach, w kinach studyjnych prawie zawsze jest spoko). O co tu k***a chodzi?

ArucardPL

Za moich dziecięcych i młodzieńczych lat była taka tradycja, że podczas opuszczania sali kinowej mówiło się pracownikowi kina przy wyjściu dziękuję i do widzenia. Robię to dalej ale nie słyszę by inni też tak się zachowywali. Jak ktoś gada to mówię, żeby się zamknął. Mam 95 kg, wyciskam 100 kg na klatę cztery razy i mam też sporo tatuaży i zazwyczaj to wystarcza a jak nie to chętnie dam w ryj. Moje 51 lat nie przeszkadza. Lubię oldskool-owe metody.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones