PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=954}

Gniew oceanu

The Perfect Storm
7,0 49 616
ocen
7,0 10 1 49616
5,3 6
ocen krytyków
Gniew oceanu
powrót do forum filmu Gniew oceanu

Bardzo Dobry 10/10

użytkownik usunięty

Najbardziej co mi sie wbiło w pamięć po tym filmie to rewelacyjne efekty specjalne sztormu, ogromnych fal, burzy, wiatru a w śrdku malutka łódeczka przez co jest bardzo dobrze przedstawione z jak ogromną siłą musieli walczyć, a pewnie poniekąt reżyser chciał pokazać jak potężna moze być pogoda i udało mu sie. Do tego dodać super zdjęcia wraz z pracą kamery, nie tylko podczas sztormu, niesamowite efekty dźwiękowe plus dobra muzyka, dobry klimat i gra aktorska. Co do niewielkich wad filmu to można zaliczyć, czas przebywania w wodzie podczas sztormu niektóych osób, jest to po prostu nie realne aby przy takim sztormie tak długo utrzymywać sie na wodzie. Film konkretny bardzo dobrze zrealizowany z dobrym montażem, i co dziwne niezłą końcówką.

Bardzo dobry to jest 8/10 a nie 10/10, głupcze.

użytkownik usunięty
BRAK_UZYTKOWNIKA

Jak byś posiadał mózg którego niestety nie posiadasz to być zrozumiał że tak nie należy sie sugerować parchu , a z tego co widze to nie od dziś tu jesteś i nic nie rozumiesz co tu sie dzieje , proponuje jak najszybciej znaleźć mózg albo pożyczyć i zacznij w końcu kontaktować. Boszzzzzzzz co za głąb . Jak film jest bardzo dobry to zasługuje na 10 pomimo ze według gwiazdek ma 8, ja nie patrze przez pryzmat gwiazdek

Własnie dla takich idiotów jak ty wprowadzono oznaczenia słowne przy wystawianych gniazdkach, niestety niektóre przypadki są tak skrajnie niekumate ze nie potrafią tego zrozumiec, ze 10/10 jest zarezerowane tylko dla arcydzieł. Sam powiedziales ze film jest bardzo dobry, z czym równiez absolutnie się nie zgadzam. Idąc jak pies po tropie nie ciezko się zorientowac ze 'bardzo dobry' to 8/10 wg zasad tu przyjętych. Jak nie potrafisz się dostosować to wypieprzaj tam skad przyszedłeś, niekumata maso.

użytkownik usunięty
BRAK_UZYTKOWNIKA

Jak czegoś nie rozumiesz no to twój problem, a jak ci takie coś bardzo przeszkadza to nikt cie tu na siłe nie trzyma, droga wolna, możesz krzykaczu spokojnie opuścić to miejsce i nikt nie będzie za tobą tęsknił, a odemnie masz kopa prosto w jaja na pozegnanie, nara zepsuta parówo.

Jak chcesz się żegnać to proszę bardzo, ale ja nigdzie nie idę.
Dobrze wiesz ze nie mozesz mnie nawet pogłaskać nawet jakbyś bardzo chciał nędzna kreaturo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones