PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118497}

Gnijąca panna młoda

Corpse Bride
7,5 232 046
ocen
7,5 10 1 232046
7,6 29
ocen krytyków
Gnijąca panna młoda
powrót do forum filmu Gnijąca panna młoda

Dla mnie:

ocenił(a) film na 10

Arcydzieło!W ogóle nie wiem,dlaczego twierdzicie,że jest głupi!Przecierz on ma aż 7,7/10 <3















ocenił(a) film na 9
Kamusia11

albo zainwestuj w słownik, albo nic nie pisz :)
a to, że film ma na ocenę 7.7/10, nie znaczy, że ma się wszystkim podobać.

użytkownik usunięty
Kamusia11

Dlatego, że ludzie mają różne gusta. Dla mnie ten film jest tak żenujący, że szkoda słów, nawet argumentów żadnych nie mam na takiego gniota.

Przypominam ci, że zobowiązałeś się na forum "Kac Wawy" do napisania, że jesteś idiotą.

Przypominam wymianę zdań:
nemo989: Kultowy już tekst "Dupę mi zalało" [...]
smalczyk130: To dziwne,że nie rozumiesz głębi wyimagiwanego tekstu, który sobie w głowie stworzyłeś .
nemo989: Czy zgadzasz się na to, że po podaniu namiaru w filmie Kac Wawa na scenę z tekstem "Dupę mi zalało" złożysz publicznie oświadczenie o swojej głupocie?
smalczyk130: Jeżeli podasz czas w któym padł ten wymyślony przez ciebie tekst to napiszę wielkimi literami, że jestem największym idiotą na świecie .
nemo989: Michał Milowicz tuż przed 1 godz. i 16 minutą filmu wypowiedział ten tekst

Wywiąż się z podjętego przez siebie publicznie zobowiązania do napisania prawdy o samym sobie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones