PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118497}

Gnijąca panna młoda

Corpse Bride
7,5 232 040
ocen
7,5 10 1 232040
7,6 29
ocen krytyków
Gnijąca panna młoda
powrót do forum filmu Gnijąca panna młoda

Pytanie

ocenił(a) film na 10

Myślicie, że ten film może kogoś urazić? Bo ja na przykład pokazałem ten film mojej babci, która
jest bardzo wierząca. Na początku miałem wątpliwości czy jej go pokazać, ale okazało się, że jej
się spodobał. Powiedziała tylko, że dziwnie wygląda :) A wy co o tym myślicie?

ocenił(a) film na 9
Kubasek

To zależy jak dana osoba patrzy. To tak jak z Harrym Potterem, niektórzy spojrzą powierzchniowo i powiedzą to satanizm i okultyzm. A inni dostrzegą opowieść o dorastaniu. W przypadku tego filmu nie wszystkim może przypaść do gustu Burtonowy Styl, ale też niektórzy mogą skreślić film za sam pomysł

ocenił(a) film na 10
MistrzSeller

Ja na przykład, po obejrzeniu tego filmu zacząłem patrzeć na życie po śmierci zupełnie inaczej. Nie powiem, że uwierzyłem, że życie po śmierci może tak wyglądać, ale na pewno nabrałem do życia pewnego dystansu :) Ty też tak masz?

ocenił(a) film na 8
Kubasek

Myslę, ze moglby urazic kogos, komu panna mloda przed oltarzem na zawal padła albo cos w tym stylu ^^

użytkownik usunięty
dawid1420

haha :D

Kubasek

Mogłoby urazić kogoś gdy ktoś zmarł tuż przed ślubem; pan młody lub panna młoda, dosyć przykra sytuacja. A niestety w życiu tak bywa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones