PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=519}

Goło i wesoło

The Full Monty
7,2 15 803
oceny
7,2 10 1 15803
6,6 5
ocen krytyków
Goło i wesoło
powrót do forum filmu Goło i wesoło

Mnie się film bardzo podobał. Choć traktuje o striptizie to nie razi tak strasznie ta tematyka. Z resztą panowie to amamtorzy.... Świetna była scena przesłuchań kolejnych kandydatów, albo jak panowie stojąc w kolejce kiwają się w rytm piosenki. Super komedia!!!

użytkownik usunięty
menshikov

Masz rację te momenty bardzo przypadły mi do gustu ale jak mówię wszystkim znajomym ten striptiz był fantastyczny,nie przeszkadzało mi że goście są w średnim wieku,że są przy kości czy za chudzi,oni byli po prostu rewelacyjni.Oglądam go prawie codziennie bo nagrałam sobie na kasetę i wtedy zawsze czuję się lepiej.Mam fizia na punkcie tego filmu ,mam wszystkie teksty piosenek i mam zamiar kupiś jeszce Soundtrack.Polecam wszystkim.

Film dosłownie świetny! Polecam Polecam Polecam!!!
jak dla mnie lepszy niż wiekszosc tych nowszych i glupawych komedii w stylu 'legalnej blondynki'. Poprawia chumor jak cholera! mnialam tak zepsuty dzien jak nie wiem co,wiec postanowilam zobaczyc jakaś komedie,i to byl naprawde dobry wybor!
jeszcze raz polecam!

ocenił(a) film na 10
risin

Poprostu wyjebisty film.Teraz już takich nie robią , wogóle te film co tworzą w dzisiajszych czascha są do dupy.Niech mi ktoś poda film z lat 2002-2006 który byłby lepszy od takich filmów jak np.Golo i wesoło , Youngblood , Footloose , Powrót do przyszlości Szybki jak błyskawica itd. nie ma , bo poprostu juz nie robia takich dobrych filmów.

menshikov

Ja go tez oglądam bardzo często. Pracuje teraz w Anglii, to klimat akurat jest odpowiedni. Jak mam kiepski nastrój to kupuje parę browarków, włączam kompa i zapodaje Full monty. Oglądałem go już chyba ze 20 razy i za każdym razem mnie śmieszy, a już ta scenka kiedy Gerald tańczy z żona, a chłopaki "przykleją" nosy do szyby to mnie normalnie rozwala, albo krasnale za szyba, hahahaha wystarczy ze sobie to przypomnę a już sie śmieję.

ocenił(a) film na 10
SnooffyBoy

Właśnie obejrzałam po raz czwarty, uwielbiam brytyjskie komedie za ten niesamowity klimat, jaki stwarzają. Film absolutnie rewelacyjny!!!!

ocenił(a) film na 8
menshikov

Obejrzałam film wczoraj po raz pierwszy i musze przyznać że już dawno się tak nie uśmiałam, film rewelacja polecam każdemu:)

kay_3

Oglądałam ten film pierwszy raz w życiu w tą sobotę.Jest naprawdę świetny - a moment kiedy ten rudy chce popełnić samobójstwo i nie może, jest rozbrajający.Nowi koledzy doradzają przejechanie samochodem przez przyjaciela.A gdy on mówi że nie ma przyjaciół,oni że od tej chwili ma i że oni chętnie go przejadą ;) Kto nie widział,niech żałuje.Przepraszam za zdradzanie szczegółów,ale to nie jest główna oś fabuły ;)Przypomina mi troche Facetów w butach pod względem pomysłu(choć film Goło i wesoło był wcześniejszy) w połączeniu z filmem Kobiety z kalendarza.Film bardzo różni się -od często płaskich- komedii amerykańskich.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones