PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=519}

Goło i wesoło

The Full Monty
7,2 15 794
oceny
7,2 10 1 15794
6,6 5
ocen krytyków
Goło i wesoło
powrót do forum filmu Goło i wesoło

Ponuraki z was!

ocenił(a) film na 7

Ten film jest dobry! Ma w sobie mnóstwo ciepła i takiego fajnego, ciepłego humoru. No i oczywiście Carlyle w roli głównej! Obejrzałem go właśnie po raz kolejny i za każdym razem jestem pod wrażeniem:)

ocenił(a) film na 8
gerardtn1

Popieram ,super film potrafi rozmieszyc mnie zawsze jak go ogladam:)

ocenił(a) film na 9
Abruzzi_3

dokladnie, strasznie fajny filmik, a do tego ich akcent... rewelka, see you there then :)

gerardtn1

też mi się spodobał ten film :) dla mnie super

gerardtn1

Jeżeli widziałeś ten film po raz kolejny, to może zauważyłeś tę "subtelną" różnicę w końcówce filmu? Finałowa scena została obcięta, aby przypadkiem nie zgorszyć publiczności zgromadzonej przed TV o 23.30. ! Cenzura działa ???!!! Bardzo lubię ten film oraz muzykę, ale to, co zrobili w polsacie, zakrawa na zbrodnię!

ocenił(a) film na 8
gerardtn1

dokładnie o to samo miałem powiedziec film który ciepły pozytywnie nastraja z takim zaje*****e pozytywnym przesłaniem 8/10 polecam

ocenił(a) film na 8
parker

Uśmiałem się prawie do łez w scenie jak jedna z kobiet zaczeła udawać że sika na stojąco jak facet;p

ocenił(a) film na 7
martial88

Fajny brytyjski humor, który jednak porusza trudne tematy. Mocna 7;)

ocenił(a) film na 8
marcus_007

Zgadzam się z przedmówcą co do trudnych tematów. Ciężko czasem się patrzyło na obraz tych biednych ludzi, którzy w bardzo nietuzinkowy sposób spróbowali zarobić trochę grosza. Po prostu czasem czułem się jakbym patrzył na bezdomnych i poprzez ich pryzmat musiałem w bardzo specyficzny sposób odczytywać humor tego filmu.

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
parker

aż sie dziwie (pozytywnie), że na filmwebie, full monty ma tak wysoką średnią. tu najczęściej filmy prezentujace tak genialny, inteligentny humor, są miażdżone przez posty american pie fanów.
umieć mówić z ciepło, z humorem, a zarazem ironicznie o rzeczach fundamentalnych dla każdego człowieka (dom, rodzina, praca), to wielka sztuka.
pozdrawiam

użytkownik usunięty
profix

to ucięcie nie wynikało z cenzury tylko z zamierzonego efektu. Właśnie jak wszyscy od dwóch godzin już czekali na "to", nagle poszło cięcie i to było okropnie śmieszne :)

ocenił(a) film na 10

a dodam od siebie. nie wyobrazam sobie zeby w ambitnym filmie, w którym nie chodzi o pokazywanie nagości, bohaterowie mieliby świecić członkami. nie słuzyło by to niczemu i popsuło by cały urok ciepłego a jednocześnie poważnego dzieła.
pozrd

profix

A co było na końcu? ;D

ocenił(a) film na 10
profix

na koniec kolesie sie rozebrali, ale pokazano ich tylko od tyłu, czyli zaświecili pośladami.

profix

I wy mówicie, że można się popłakać? Dwa razy może się uśmiechnąłem. I trochę śmieszny był koniec. A tak nuuuuuuuda!!! Z resztą co jest zabawnego w goliźnie? A raczej gadaniu o niej. Tak jak "Goło i wesoło" na PULSie. I co z tym dzieciakiem? Rzucili kapelusze i koniec. :...:

A w ogóle to zawsze jak piszecie "fajny" to jest do dupy i vice versa! ;/ To samo oceny.

ocenił(a) film na 10
raffi1510

film jest zajebisty. tylko trzeba lubic angielski humor. bo z nim własnie tak jest. ma grupę fanów ktora nie wyobraza sobie "fajniejszych" filmów. natomiast jesli ktos nie czai to bedzie mowił ze nuda:)

profix

Zawsze wiedziałem, że Anglicy to idioci. :F

ocenił(a) film na 9
raffi1510

A co sądzisz o " Latający Cyrk Monty Pythona " ?

ocenił(a) film na 9
gerardtn1

Super film nigdy mi się nie znudzi, ten fragment w banku gdy zaczynają tańczyć do rytmu muzyki "Hot Stuff".

ocenił(a) film na 9
gerardtn1

najpiękniejsza scena to ta, w której dziewczyna Dave'a oskarża go o zdradę.
"Jeanie, who wants to see this dance?
-Me Dave. I do."
Piekne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones