PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=707107}

Gość

The Guest
6,3 37 589
ocen
6,3 10 1 37589
7,0 15
ocen krytyków
Gość
powrót do forum filmu Gość

Śmiesznie i straszno...

ocenił(a) film na 6

Takie połączenie "Drive" z Dexterem w roli głównej, w klimacie lat 80`tych ("Critters") z muzyka w stylu "Twin Peaks".

Nonx

Idealnie opisane.

ocenił(a) film na 8
Filip_bez_Konopii

Muzyka całkiem oryginalna jak na filmy :) Clan of Xymox, The Sisters of Mercy... moje dwa ukochane zespoły :) pozdrawiam

użytkownik usunięty
kruk1492

posluchaj Dead an Dance Can Dance , album Anastasis - mega mroczny choc mniej rokowy... Gary Numan rozne albumy tez polecam

ocenił(a) film na 8

Dead Can Dance również słucham. głos Lisy Gerrard to zjawisko. najbardziej lubie album "W krainie umierającego słońca!"

ocenił(a) film na 8
kruk1492

Gary Numan jasne ! w ogóle uwielbiam nurt New Romantic : ULTRAVOX, TALK TALK, Depeche Mode- pozniejsze raczej. a taki czeski zespoł jak XIII Stoleti znasz??

użytkownik usunięty
kruk1492

Nie znałem, dzęki fajny, tylko język czeski dziwnie brzmi do tego typu muzy :-)

ocenił(a) film na 8

dokładnie miałem to samo na początku odnoście tego języka, ale po 7 latach słuchania nie wyobrazam sobie innego :) w wersji ang tez są. "Elizabeth" - genialne.

ocenił(a) film na 6
Filip_bez_Konopii

Dokładnie

użytkownik usunięty
Nonx

No wszystko się zgadza, ale muzyka w stylu Twin Peaks?

ocenił(a) film na 6

W sumie masz racje to nie jest soundtrack "Twin Peaks" ale przez ostatnie kilkadziesiąt lat powstało tyle nowych stylów i gatunków, że pewnie cokolwiek bym nie napisał ktoś zawsze by się doczepił... Psychodeliczny "Top Gun"; w stylu Kraftwerk; lub dla młodszych słuchaczy: "...coś jak mroczniejsze CHVRCHES..."... Zawsze coś, więc niech zostanie `psychodeliczna muzyka syntezatorowa (z lat `80-tych...)` - chyba może być :)

ocenił(a) film na 6
Nonx

Popieram!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones