PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=707107}

Gość

The Guest
6,3 37 616
ocen
6,3 10 1 37616
7,0 15
ocen krytyków
Gość
powrót do forum filmu Gość

2/10

ocenił(a) film na 2

i to naciągane. Chryste kto ten film tak mocno ocenił? na 6,5? Co za gniot najgorsze gówno jakie oglądałem. Dobrze, że tylko do połowy bo resztę przewinąłem

ocenił(a) film na 6
Helium1

Bo kolego.... trzeba mieć w życiu choćby odrobinę wyobraźni ;)

ocenił(a) film na 2
hessus86

Proszę Cie. Wolę swoją wyobraźnię przeznaczyć na coś wartościowego :)

użytkownik usunięty
hessus86

Ale pamiętaj, że mówisz do GOŚCIA, który ocenił na 2 film, który widział tylko do połowy, bo drugą połowę przewinął. :D

ocenił(a) film na 2

a co później było coś tam czego mogłem się nie spodziewać. Coś interesującego, intrygującego, może zabawnego??? A sorry nic takiego tam nie było....

ocenił(a) film na 7
Helium1

Skąd wiesz, przecież nie widziałeś? Pooglądaj trochę filmów, bo po ilości ocen widzę, że przygodę z kinem dopiero zaczynasz.

ocenił(a) film na 2
FILioza

Ocen mam więcej niż ty więc nie wiem o czym piszesz...

ocenił(a) film na 7
Helium1

A to dziwne... Mnie pokazuje, że oceniłeś 165 filmów, ja ocen mam koło 2900...

ocenił(a) film na 2
FILioza

sorry źle spojrzałem. Film i tak gniot. EOT

ocenił(a) film na 7
Helium1

Chodzi mi o to, że może z biegiem czasu (po obejrzeniu większej ilości filmów) gust Ci się wyrobi i inaczej spojrzysz na tego typu produkcje. Gdy nie zna się filmów z lat .80 rzeczywiście trudno znaleźć w tym filmie coś wartościowego. Gdybyś je znał od razu byś poznał, że to swego rodzaju zabawa konwencją, trochę żart, film z przymrużeniem oka i rozpoznałbyś w nim nawiązanie właśnie do tych starych produkcji. A takto spinasz się, bierzesz go na serio i taki mamy skutek...

ocenił(a) film na 6

Dokładnie ... lepiej bym tego nie napisał . Film ma klimat, niezłą gre aktoroską niestety dość prostą fabułę ale należy się czywiście 6-7 :) Pozdrawiam ....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones