PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=707107}

Gość

The Guest
6,3 37 589
ocen
6,3 10 1 37589
7,0 15
ocen krytyków
Gość
powrót do forum filmu Gość

8/10

ocenił(a) film na 8

Dawno nie było tak dobrego filmu z klimatem, dobrym soundtrackiem bez efekciarstwa kaskaderów i tysiąca efektów CGI. Super seans.

ocenił(a) film na 3
Unibet_78

Poza sceną z granatami nie ma tam nic godnego uwagi jeśli chodzi o efekty, chyba większość z was nie widziała jak wygląda prawdziwa śmierć lub postrzał. Film to dno, jedynie początek był niezły, zakończenie niszczy ten film, głupoty dla dzieci.

ocenił(a) film na 8
unrealxx2

No ale ja właśnie o ty piszę. Żeby powstał dobry kryminalny film nie trzeba strzelanki co 5 minut, naparzania się, wybuchów samochodów itp.

ocenił(a) film na 10
Unibet_78

Polecam DRIVE

ocenił(a) film na 8
che_to_fra_jer

widziałem, dzięki, jak na kryminał trochę za nudny.

Unibet_78

Zastanawiam się, czemu na filmwebie znajdziemy Drive-a w gatunku akcja.

ocenił(a) film na 5
s1lent

Bo administratorzy filmwebu, nie mają pojęcia o gatunkach filmowych, albo zależy im, z jakiegoś powodu, aby było jak najwięcej filmów akcji.

ocenił(a) film na 7
Unibet_78

Duży szacunek dla twórców, że stworzyli prawie bez efektów specjalnych. Dan Stevens gra genialnie (może i używa tylko dwóch min ale we właściwym momencie). Całość filmu zaniża Major Carver z żandarmerii. Jest grany fatalnie. Równie dobrze mogli by go grać jakiś pseudoaktor z serialu paradokumentalnego typu "Ukryta Prawda".

Podsumowując, film jest intrygujący, ma klimat, dobrze dobraną muzykę (szczególnie w finale) i przede wszystkim wciąga. Polecam.

Jednak nie wierzę, że stanie się filmem kultowym. Sporo podobnych filmów już było. Fakt może 20-30 lat temu ale było ...

w_ig

Naprawdę? Dan Stevens gra genialnie? Chyba dwa różne filmy oglądaliśmy. On praktycznie nie gra tylko recytuje wyuczony tekst a jego "groźne" miny zamiast dreszczyku emocji wywoływały u mnie śmiech.

Film jako thriller oceniam na 1, jako komedię na 7- średnia ocena to 4.

ocenił(a) film na 8
Unibet_78

Napiszę Krótko ;) Potwierdzam! Choć końcówka,trochę mnie Rozczarowała i nawet nasunęła na myśl,czy przypadkiem nie ujrzymy filmu " Gość II " ale to tylko,moje przepuszczenia ;) Mocne 8/10 !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones