PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=707107}

Gość

The Guest
6,3 37 621
ocen
6,3 10 1 37621
7,0 15
ocen krytyków
Gość
powrót do forum filmu Gość

Jedyne co dobre w tym filmie to muzyka..., reszta to tanioszka dla hipsterów, którzy nie potrafią odróżnić dobrego ''indyka'' od słabego. Średnia ocena znajomych - 6.13/10 na filmwebie dziwi i zastanawia o.O

Już wymieniam niskobudżetówki, które SĄ WARTE poświecenia czasu: Bone Tomahawk, The Rover, Cop Car, Knock Knock, American Mary, Maniac (z Elijah Wood), Excision, Grand Piano czy chociażby It Follows.

ocenił(a) film na 3
tix666

Właśnie jestem świeżo po obejrzeniu tego...filmu. Podzielam zdanie autora wątku, jedyne co mi się podobało w tym filmie to muzyka. Zawiodłem się srogo. Po 45 minutach filmu ciągle nie mogłem się doczekać tych zagadkowych morderstw, więc już wtedy coś mi świtało w głowie, że znowu dałem się nabrać i obejrzałem kolejny film zupełnie o niczym. Nie znoszę filmów w których jest absolutny brak logiki i scenariusza. Jeżeli chcę posłuchać dobrej muzyki to ją ściągam i słucham, więc nie wiem po co robili półtoragodzinny teledysk ;D Nie tego oczekiwałem od tego tytułu i z całą pewnością nie nagram tego filmu do mojego klaseru, aby kiedyś obejrzeć go drugi raz, stąd moja ocena.
Dziwią mnie te wzajemne ataki na forum...ludzie przekrzykują się, zbierają w grupy, wyzywają od hejterów. Jedni mają się za lepszych od drugich...ot takie przepychanki kto jest większym koneserem i kto lepiej zrozumiał pana reżysera. Każdy chce udowodnić, że jego racja jest na wierzchu!! Otóż każdy z was ma rację...i Ci, którym się film podobał i Ci którym się film nie podobał, bo to jest Wasze zdanie. Każdy wie co mu się podoba, a co nie. Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones