PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=707107}

Gość

The Guest
6,3 37 619
ocen
6,3 10 1 37619
7,0 15
ocen krytyków
Gość
powrót do forum filmu Gość

Generalnie rzecz ujmując film zapowiadał się bardzo dobrze. Kapitalna rola Stevensa, jako tajemniczego gościa. Świetna chociaż już powtarzalna fabuła. Film ogólnie rzecz ujmując, z niebagatelnym potencjałem. Wszystko jednak w pewnym momencie się posypało i zrobiło z tego kino płytkie na dodatek bez ładu i składu.
Gdyby kino utrzymało taki poziom jak przez 70 pierwszych minut to było by co wspominać. A tak to wyszło mistrzostwo .... tak schrzanić film! 5/10

ocenił(a) film na 5
Adash

Zgadzam się. Twórcy w 2/3 filmu zmieniają całą konwencję. Źle to się ogląda, jakby to były dwa, zupełnie różne, obrazy. Pod koniec miałem skojarzenia ze starym horrorem "Deliria". Mimo wszystko, miło oglądało się zaradność Dawida i słuchało plumkającego synthpopu, nie przeczę. 5/10 ale takie mocne 5 : )

duraq

hehehe. Powinny być półówki w ocenianiu ... też bym dał takie 5,5 :)

ocenił(a) film na 5
Adash

Zgadzam się z oceną , a jeżeli chodzi o połówki to dopiero co dogadywałem się z innym forumowiczem , że skala ocen choć wydaje się szeroka , nie oddaje woli oceniającego . Ja dałbym w tym wypadku 5,5 z powodów podobnych do twojego pierwszego postu , oraz gry głównego bohatera , który operuje zestawem 4 min a jego kunszt polega na zmianie kolejności min w trybie losowym , często nie związanym z akcją filmu ;-) , to tak jakby grał przy pomocy emotikonów ...

ocenił(a) film na 8
jjarek_filmweb

Z połowy wytrysku każdego z was zrobiono

ocenił(a) film na 5
kangur65

Nie , najlepiej wszystko oceniać na 10 albo na 1 , ile ty masz lat , dorośnij człowieku ...

ocenił(a) film na 8
jjarek_filmweb

...się odezwał dorosly

kangur65

Skala ocen od 8-10 ... bardzo inteligente. Świadczy o tym jakie masz wysublimowane poczucie smaku i estetyki ... płytkie jak i te oceny.

ocenił(a) film na 5
Adash

Zgadzam się. W ogóle nie wykorzystali potencjału filmu który tak ciekawie się zaczął a niestety skończył klapą.
5/10

ocenił(a) film na 4
Adash

Dan Stevens na tak, ale cała reszta...zgadzam się, że scenariusz się posypał:) Na dodatek muzyka jest masakryczna...Irytuje i nie pasuje:)

Adash

Do połowy naprawdę świetny klimat, napięcie
Od połowy - teksańska masakra piłą mechaniczną, niczym u Szekspira "trup grubą warstwą"

ocenił(a) film na 2
Adash

Niezła połowa filmu nie może mi zaciemnić oceny tego filmu. Taką beczkę bzdur jaką zgotowało twórcze towarzystwo woła o pomstę do nieba. Ta radosna twórczość to kompletna porażka tak scenarzysty jak i reżysera a jeżeli reżyser odbiegł od scenariusza to jego podwójna porażka, dla mnie to bardzo zły film i żałuję, że nie wyłączyłem go w odpowiednim czasie ale kto by się, takiego, dalszego ciągu spodziewał -2/10 !!!

ocenił(a) film na 6
Adash

Wyjąłeś mi to z ust, albo spod palców :) zapowiadało się świetnie.....ale soundtrack - rewelacja i za to warto dodać jedną gwiazdkę więcej (właśnie słucham).

ocenił(a) film na 3
Adash

prawda spieprzyli na maxa początek fajny potem masakra czasami mam odczucia ze zrobili sobie z widza jakies jaja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones