PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=707107}

Gość

The Guest
6,3 37 619
ocen
6,3 10 1 37619
7,0 15
ocen krytyków
Gość
powrót do forum filmu Gość

Film jest niesamowity w swoim wydaniu. Mega klimat. mega muzyka. Marudzą niektorzy chyba dlatego ze brakuej tutaj rezimowej obsady a moze i to jest wlasnie zaleta tego filmu. Jesli ktokolwiek mial kontakt z wosjkiem tym bardziej wczuje sie w role glownego bohatera. Polecam i stawiam dyche dla tego filmu aby mu podciagnac srednia !

ocenił(a) film na 8
kangur65

SPOILEr!

Kończąc film tworcy mile zaskoczyl bo tak do końca nie chcialem aby tego złego głownego bohatera uśmiercili. Jest nadzieja na kontynuację ! ;D

ocenił(a) film na 6
kangur65

Film nie jest wybitny, dwoje nastolatków radzi sobie z eksperymentem medycznym, który rozwalił oddział agentów? Bez jaj...
Muzyka dla mnie nie jest wybitna, wręcz mi przeszkadzała.
A końcówka uratowała moim zdaniem ocenę dla tego filmu o punkt wyżej, scena z kciukiem w górze i przeżycie bohatera to już tak wyraźne, zabawne oczko do widza, że od razu rzuca się w oczy czarny humor. Ale nie wszystko było udane.
A dla Ciebie moja rada - nie łaź po forach broniąc jednego filmu, który Ci się spodobał, nie zakładaj tematów o gimbusach itp, bo to że ktoś ma inną niż Ty opinię na temat tego filmu to nie znaczy, że jest gimbem. Za to bardzo gimbusiarskie jest myślenie o sobie jako o wyroczni i narzucanie innym swojego zdania.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
kangur65

Post zgłoszony. Jaki poziom reprezentujesz w stosunku do kogoś o kim nie ma pojęcia i nie wiesz ile ma lat? Jakie argumenty stosujesz w obronie swojego zdania? Żałosne.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
kangur65

Ta 65ka w nicku to chyba wiek? 6,5 lat.

ocenił(a) film na 3
kangur65

film cienki jak h....j czym dalej tym gorzej z ciekawie zapowiadającego sie filmu zrobili na koniec komedię ocena max 3 i taką wystawiłem.

ocenił(a) film na 8
conrad_owl

Odnoszę wrażenie, że Wy tu moi drodzy powinniście jeszcze robić w pieluchy i kopać łopatką w piasku... Mój syn chodzi do gimnazjum i rozmowa z nim na temat filmu to naprawdę ciekawa dyskusja, wiec liczcie słowa, bo nie każdy gimnazjalista to "gimbaza" !

ocenił(a) film na 6
CatBlack

Wy? Czy w którymś miejscu używam wulgaryzmów i wyzywam od gimbusów? Pytam - czy w którymś miejscu wyzwałem tego niezbyt zdrowego na umyśle kangura od gimbusów? Facet reprezentuje najniższy możliwy poziom, a Ty się czepiasz mojego postu. Napisałem swoje zdanie na temat filmu. A Ty się jeszcze czepiasz mnie? Za co? :)
Zresztą nie ważne. W internecie każdy może mieć syna. Dobrze, że moje wnuki kończą studia.

ocenił(a) film na 3
conrad_owl

Conrad gościu jest żałosny szkoda nerwów wszyscy widzą ze film płytki facet byl chyba naćpany jak go oglądał ze dał 10.

użytkownik usunięty
myszowski

A może ten facet miał po prostu pojęcie o zamyśle wspomnianej produkcji?

ocenił(a) film na 3
kangur65

bedzie terminator kolejna czesc hahahaha.

ocenił(a) film na 3
kangur65

gosciu ja bylem w czerwonych beretach w Bielsku i nie mam sentymentow do tej h....j produkcji.

ocenił(a) film na 8
myszowski

"gosciu ja bylem w czerwonych beretach w Bielsku" i chyba Ci to zaszkodziło\

ocenił(a) film na 2
kangur65

Kompletną głupotą jest ocenić tak mierny film jako ARCYDZIEŁO. Ręce opadają.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 2
kangur65

Widać mama mało czasu miała, że kultury zapomniała cię nauczyć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones