PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=707107}

Gość

The Guest
6,3 37 616
ocen
6,3 10 1 37616
7,0 15
ocen krytyków
Gość
powrót do forum filmu Gość

zabili go i uciekł

ocenił(a) film na 2

Obejrzałem film po przeczytaniu że trzyma w napięciu od samego początku. Nic bardziej mylnego, film jest na wskroś przewidywalny. Jedyne napięcie, które mi towarzyszyło to to wywołane tym czy wytrwam do końca tej kalki innych, podobnych hitów, aby móc z czystym sumieniem skomentować.

ocenił(a) film na 3
Ar2rek

Ja również obejrzałam do końca tylko po to, żeby móc postawić ocenę. Film słabiutki jak barszczyk Knorra, wiele wątków jest tak bezsensownych, że aż boli ich oglądanie. Nie będę ich wymieniać, żeby nie spojlerować, poza tym niech każdy sam zobaczy, co zaserwowano jako "trzymający w napięciu, świetny thriller".
Ps. Gra aktorska bohaterów jest tak wyrafinowana, że jak ją pies zobaczył, to się o własną budę zabił.

ocenił(a) film na 7
Ar2rek

moze to nie jest arcydzieło ale na ocena 2 czy 3 nie zasluzyl "znawcy"... skoro "znani krytycy" nie oczernili tego filmu tak jak wy...

ocenił(a) film na 2
janczi

Tak, na 2 nie zasłużył, dałem ją w afekcie. Jak nic zasługuje na słabe 3 :)
Jak patrzysz jak inni oceniali ten film to nie dziwię się Twojego 7, masz szanse zostać znanym krytykiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones