PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=61}

Goście, goście II - korytarz czasu

Les Couloirs du temps: Les visiteurs 2
6,8 48 006
ocen
6,8 10 1 48006
7,3 3
oceny krytyków
Goście, goście II korytarz czasu
powrót do forum filmu Goście, goście II - korytarz czasu
ocenił(a) film na 10
Van_der_van

Witam!
Wie ktoś gdzie można pooglądać/ściągnąć z lektorem Maciejem Gudowskim(lub innym) bo wszędzie jest z Tomaszem Orliczem.

ocenił(a) film na 10
Seeker17

Ja mam na vhs i chcę sobie przegrać na płytkę

ocenił(a) film na 10
Seeker17

Jest na chomik.uj, wystarczy poszukać.

ocenił(a) film na 9
Van_der_van

Czy to jest ta wersja, w której są "staropolskie" wstawki do dialogów (ta wersja leciała w telewizji)? Bo właśnie takiej szukam, spotkałem się tez z wersją z innym lektorem, dialogi były inaczej przetłumaczone i film stracił 60% śmieszności :(

ocenił(a) film na 10
brainn

Tak, pamiętam jak Reno wyzywał giermka od cepa i w ustach Gutowskiego brzmiało to genialnie

ocenił(a) film na 8
Van_der_van

Jeden z tych filmów w których odpowiedni lektor ma wpływ na odbiór gagów i tekstów

ocenił(a) film na 10
klaczek20

Dokładnie!

ocenił(a) film na 10
Van_der_van

Maciej Gudowski=najlepszy lektor,to fakt! Ja jednak mam wersję z Tomaszem Orliczem i też jest rewelacyjnie! Z Gudowskim mam pierwszą część!

ocenił(a) film na 10
dzonydep

Zgadzam się! Maciek ma ten "dar boży":) Uwielbiam go

ocenił(a) film na 8
Van_der_van

Moja też, ale wolę wersję Tomasza Orlicza, może to kwestia przyzwyczajenia, poza tym podobaja mi się kolory i kontrast kopii z nim, no i format 4:3 ;-). Choć podobno najlepsza jest stara wersja z canal +, ale jej nigdzie nie mogę dorwać :-/

ocenił(a) film na 10
MygyBulla

Ja co jakiś czas oglądem tę, którą nagrałem jeszcze na video jakoś 16 lat temu i dlatego mam do niej taka słabość

Van_der_van

No właśnie, pan Gudowski robi ten film. Czy ktoś ma z jego wersją na sprzedaż albo chociaż do obejrzenia gdzieś w internecie? Nigdzie nie mogę znaleźć.

ocenił(a) film na 10
fallandir_2

Ja mam ale na vhs

Van_der_van

Słabsza od pierwszej cześci prawie nie zabawna .

ocenił(a) film na 10
Ruben_fw

Nie zgadzam się klimat ten sam zmieniła się jedynie aktorka beatrice,A Cristian Clavier obowiązkowo powinien dostać Oskara! Oglądając go w tym filmie po prostu śikałem że śmiechu te teksty mimika twarzy genialne! Jedna z najlepszych komedii 9/10

Johan_filmaniak

Mnie lepiej oglądało się jedynkę.

ocenił(a) film na 7
Van_der_van

Z Piotrem Borowcem też świetne teraz na Pulsie.

ocenił(a) film na 6
AlexRener

Wstyd się przyznać ale pierwszy raz oglądałem, wcześniej tylko urywki. Wiedziałem że jest taki film ale nie oglądałem w całości. Dialogi mega śmieszne.

ocenił(a) film na 7
emplim

Ja też pierwszy raz w całości :D

ocenił(a) film na 10
AlexRener

Tak tak, tez daje radę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones