PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30631}

Goście w Ameryce

Just Visiting
6,3 37 220
ocen
6,3 10 1 37220
5,6 5
ocen krytyków
Goście w Ameryce
powrót do forum filmu Goście w Ameryce

Zdecydowanie najgorsza część Goście Goście.Kompletna klapa.

ocenił(a) film na 8
smerf993

Według mnie najlepsza... Jedna z moich ulubionych komedii :)

ocenił(a) film na 6
Lonely

Zgadzam się, najgorsza część. Po co im to było?

ocenił(a) film na 3
smerf993

Zdecydowanie najgorsze zakończenie filmowe, jakie kiedykolwiek widziałem. Oto przykład jak można spieprzyć całkiem fajny pomysł. 3/10

ocenił(a) film na 3
smerf993

Zgadzam się w 100 procentach... nic dodać nic ująć, a szkoda. Żal, że zamiast zająć się kręceniem trzeciej części oni produkują wersję amerykańską... cholerni Amerykanie, nie szanują wersji europejskiej, wszystko przerabiają i komercjalizują... ARGH!!!

LadyCzikita

Wg film jest kozacki można się pośmiać... Nie wiem czemu narzekacie

Koksu92

spoko nic do nich nie mam fajny scenariusz ale się powtarzają np z tym że myją ręce w kiblu

ocenił(a) film na 3
Koksu92

Widziałeś wersję francuską?
W amerykańskiej jest wszystko zerżniętę z oryginału. W dodatku większość aktorów się pozmieniała z tej części. A amerykańscy wyszli delikatnie mówiąć GORZEJ.

LadyCzikita

Bo Amerykanie robią wszystko pod tępą, denną publikę. U nich coś bardziej intelektualnego nie przejdzie.

smerf993

to tak jak ze Samymi Swoimi. Zrobili dwie super części że można było się niesamowicie pośmiać, a na koniec jakieś amerykanskie badziewstwo.
Wg mnie to głupi pomysł, we Francji wszystko do siebie pasowało, ogólnie z tym sygnetem itd, ale nie kurna ! Musi być ameryka ;D
"Asterix'a w Ameryce" też musieli zrobić i kolejne szmatłastwo ...Czy oni nigdy nie zrozumieją że tam w tym świecie bez historii nie zrobią dobrego filmu o dawnych czasach ? Wśród drapaczy chmur nic się nie może udać takiego.
a jeszce mi sie przypomniało, nawet zrobili Króla Artura w Ameryce, z czarnoskórymi dwórkami na dworze angielskim xD

ocenił(a) film na 3
elte18

Tak tak tak

elte18

Bo Jankesi istnieją tylko po to, by obrzydzać życie reszcie świata. To kraina kiczu i żałosności.

ocenił(a) film na 6
smerf993

to nie jest zadna czesc. tylko remake.... ja pier...le

ocenił(a) film na 3
shamar

Po co robić remake po kilku latach klasycznej, wspaniałej, europejskiej komedii??
I w dodatku zrobić remake do dupy.
Tyle na ten temat.

ocenił(a) film na 5
smerf993

Nuda!!!! tego kto wymyślił ten remake to powinni wrzucić do kotła z wrzątkiem, ew. ćwiartować i solić!!!!!.

ocenił(a) film na 3
smerf993

Niestety racja, właściwie wszystko co śmieszne skopiowane jest z 1 i 2 części więc nie śmieszy w ogóle, do tego drażni zamerykanizowanie produkcji, idealne zęby i czyściutkie ubrania bohaterów, utracona naturalność i klimat poprzednich części. Podsumowując klapa, która pozostawia tylko niesmak.

ocenił(a) film na 7
smerf993

Kompletna klapa i 5 gwiazdek?

smerf993

Jedynym plusem jest Christina .Bo ten jej przydupas i ta blondi byli bardzo wkurzający. Ten Mac tak samo był irytujący.

ocenił(a) film na 8
smerf993

Co jak co ale najgorsze to jest "Goście goście 3 rewolucja" z tych wszystkich nawet jeśli Goscie w ameryce to remake to jest o niebo lepszy od 3. Ale wiadomo jedynka jest najlepsza :)

ocenił(a) film na 8
Ama97

Oczywiscie chodzi mi o fabułe, że najgorsza jest 3 o rewolucji a nie o to, że aktorzy sie postarzeli i dlatego :) Każdy ma swoje zdanie oczywiście :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones