PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=127085}

Goście z galaktyki Arkana

Gosti iz galaksije
5,9 321
ocen
5,9 10 1 321
Goście z galaktyki Arkana
powrót do forum filmu Goście z galaktyki Arkana

Data emisji

ocenił(a) film na 6

Film wyświetlano w telewizji dnia 17 sierpnia 1985 roku

ju7689sp9

I co z tego?

ocenił(a) film na 6
Krzypur

To z tego że może ktoś chciałby to wiedzieć.Jeśli to ciebie nie interesuje nie musisz czytać.

ju7689sp9

Ale czytam. I zastanawiam się, po co komu taka "wiedza"?

ocenił(a) film na 6
Krzypur

A jednak czasami spotykam się na forum z takimi pytaniami więc dlatego podałem datę.

ju7689sp9

np. mnie interesuje, bo jako małolat pamitam że leciał ten film w TVP. Najpierw przewertowałem sieć by znaleźć tytuł filmu, a teraz dowiedziałem się kiedy leciał i wiem ile miałęm lat i dlaczego tak go zapamietałem, scena z rzygającą trąba siedziała mi w głowie :) Także dzięki ju7689 bo dla mnie to była ważna wiadomość :). To co kiedyś straszyło teraz śmieszy, ale wtedy nie było mi do śmiechu jako niespełna 7 latkowi :)

ocenił(a) film na 9
mOrphe

dla mnie tez to super fajne. Bo pamietam przez mgle ten film w tv... teraz wiem gdzie bylem i kiedy to bylo. Super dzieki za info

ju7689sp9

czyli dokładnie 30 lat temu go oglądałem. Najbardziej mi utkwiła w pamięci scena kiedy niewidomy dziadek gra na harmonii podczas pożaru i pyta: co tu tak gorąco? :-)

ju7689sp9

Nie chcę zaśmiecać forum, więc tu spytam - to ten film, gdzie obcymi była kobieta i dwójka dzieci? Każde strzelało laserami z oczu?

ocenił(a) film na 6
Panterka

Raczej to będzie ten ale z tego co pamiętam to strzelali laserami z palców

ju7689sp9

Możliwe że poplątałam dwa filmy (zdaje się, że "Spadła z obłoków" robiła coś oczami) :-). Ale dzięki za odpowiedź, to musi być ten film.

ocenił(a) film na 6
Panterka

No tak. To będzie jednak ten film. Dziwne że wczesniej nie skojarzyłem, bo pamiętam że w latach osiemdziesiątych to był mój ulubiony serial

ocenił(a) film na 8
Panterka

Wiem, że stary post, ale w tym filmie strzelają laserami z oczu jak najbardziej. Z palców też :-)

ju7689sp9

Nie wiem, jakim cudem pamiętasz datę emisji filmu sprzed ponad 30 lat, ale wydaje mi się, że i ja wtedy to oglądałem. Telewizja mi zrobiła jugosłowiański prezent na imieniny:-)

ocenił(a) film na 6
Jack_Holborn15

W tamtych latach miałem taką manię żę zapisywałem wszystkie oglądane filmy do zeszytu wraz z datami i mam go do tej pory. Stąd ta wiedza.

ju7689sp9

Mam kuzyna, który zapisywał w kajecie notowania listy Trójki, bodaj od początku. W każdym razie szacuneczek Ci się należy.

ocenił(a) film na 6
JackHolborn

Dzięki. Ten zeszyt to teraz dla mnie skarbnica wiedzy. Filmy i seriale zapisywałem w latach 1984 - 1995. Pozdro dla kuzyna, który też wpadł na podobny pomysł.

ocenił(a) film na 6
ju7689sp9

Prototyp filmwebu..:)

ocenił(a) film na 8
ju7689sp9

A zatem nie miałem okazji go oglądać, ponieważ urodziłem się dopiero w 1989 r. Niemniej jednak ostatnio zainteresowałem się kinem czechosłowackim, również z racji wieloletniego zainteresowania językiem czeskim. Obejrzałem ten film i naprawdę mi się spodobał :-)

ju7689sp9

Pamiętam ten seans doskonale. To była pierwsza rzecz jaką oglądałem po przeprowadzce do nowego mieszkania - z domu do bloku. To była pierwsza noc w nowym miejscu. Leżeliśmy wtedy z rodzicami na tymczasowych posłaniach z jakichś śpiworów bo nie zdążyliśmy się umeblować i oglądaliśmy ten film. Okazało się, że na nowym miejscu zamieszkania wieczorami unosi się dosyć nieprzyjemny zapaszek z pobliskiej garbarni. I ten zapaszek nierozłącznie już będzie mi się kojarzył z filmem "Goście z galaktyki Arkana".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones