PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=778}

Go

7,0 3 465
ocen
7,0 10 1 3465
Go
powrót do forum filmu Go

gdzie mozna znalesc

ocenił(a) film na 7

szukam od kilku dni tego filmu online ale jest tylko wersja po angielsku wie ktos moze gdzie moge znalesc online z napisami piszcie , pozdro

użytkownik usunięty
Turek69

Wpisz w goglarce - go 1999 Doug Liman - jako 6. wynik wypluło mi na chomiku. Rmvb i avi, napisy w txt.

ocenił(a) film na 7

ja nie mam konta chomika zeby ten film zgrac tam trzeba cos placic zeby film zgrac ale dzieki

użytkownik usunięty
Turek69

http://2smallsizemovie.blogspot.com/2009/09/go-1999-300mb-dvdrip.html

ocenił(a) film na 7

spoko dzieki bardzo i pozdrawiam teraz idzie

ocenił(a) film na 8
Turek69

A po co zapłacic 8zł za 10 filmów. To tak dużo. A do kina to już milionerzy chodzą.

ocenił(a) film na 7
erebeuzet

kino to co innego trzeba być frajerem żeby płacić za ściąganie nie legalnych plików

ocenił(a) film na 8
Turek69

frajerem trzeba być, że by kombinować jak znaleźć pirata zamiast iść do sklepu i kupić dvd

ocenił(a) film na 7
erebeuzet

no właśnie nie debilu bo na filwebie często dostawałem link do danego filmu online albo do ściągnięcia za darmo haha

ocenił(a) film na 8
Turek69

debilem był Twój ojciec, skoro kultury Cię nie nauczył. A kraść pewnie, że łatwo. Trudniej przestać być pi*dą, wziąć się w garść i zapracować na wszystko. Zwykłą mendą społeczna i pasożytem jesteś. I naucz się tępaku interpunkcji.

erebeuzet

Ty też jesteś tępakiem, bo jak inaczej nazwać kogoś kto obraża i jednocześnie używa w stosunku do niego zwrotów grzecznościowych.

ocenił(a) film na 8
cotypowiesz

wszechstronnym 8D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones