PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95968}

Wielka bitwa potworów

Gojira, Mosura, Kingu Gidorâ: Daikaijû sôkôgeki
6,2 1 685
ocen
6,2 10 1 1685
Godzilla, Mothra i król Gidorah atakują
powrót do forum filmu Godzilla, Mothra i król Gidorah atakują

Co jest?

ocenił(a) film na 3

Godzilla wyglądał jak nie Godzilla, Mothra bez wróżek, Ghidora po stronie dobra? Wogóle nie czułem klimatu Toho. Tak jakbym oglądał zupelnie jakiś inny film. I nawet by mi to nie przeszkadzało, ale to było nudne. Nawet walki były jakieś takie suche. Godzilla bez najmniejszych problemów pokonał wszyskie potwory, a zniszczył go... człowiek w łodzi podwodnej, który wpłynął do jego ciała. Wogóle mi się nie podobał pomysł pokonania Godzilli. Dla całości 3/10.

Cyryn

Mi też za bardzo się nie spodobało.Zwłaszcza,że osłabili potwory,mogli już dać Baragonowi ten jego promień :(

Cyryn

także popieram wogóle ten film to kompletna szmira. pozatym godzilla wygląda jak krokodyl a fabuł całkowicie odbiega od poprzednich części

ocenił(a) film na 4
godzilla5

jedyna dobra strona jest taka, że godzilla był tutaj bonkers kozakiem i rozp. tych słabiaków, ale niestety okazał się debilem i sam się wysadził - smutek (nie wiem po jaką cholerę się nad tym zastanawiam, ale skoro godzilla miał w sobie dusze ofiar II WŚ i miał przypominać o jej ofiarach to dlaczego w tym filmie przedstawili go jako "czarny charakter" nienawidzę tego! ;])

InsanityPrawnBoy

Fakt, madafaka z niego był. Niemal niezniszczalny, niszczył jednocześnie bardzo efektownie. Poza tym należy pamiętać że seria Shinsei jest niekonsekwentna w stosunku do poprzednich filmów.

ocenił(a) film na 7
Pikuslaw

A tam, dobra część, Mothra wreszcie bez tych durnych wróżek. Efektowne sceny walki.

ocenił(a) film na 10
eternal_champion

Jeden z najlepszych filmów z godzillą !Ma zajebis-= klimat!

ocenił(a) film na 8
kozlo15

Gdyby wykasować z pamięci wszystkie poprzednie części, prócz oryginału z 1954 roku to można uznać ten film za świetny sequel, dobre efekty (szczególnie przy strzału promienia Godzilli). Na prawdę fajny film, powrót Godzilli '54 !

Ps. No mimo wszystko Król Ghidorah jakby trochę przygruby :D

R.W.K.

mnie też coś tu nie pasowało

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones