PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95968}

Wielka bitwa potworów

Gojira, Mosura, Kingu Gidorâ: Daikaijû sôkôgeki
6,2 1 682
oceny
6,2 10 1 1682
Godzilla, Mothra i król Gidorah atakują
powrót do forum filmu Godzilla, Mothra i król Gidorah atakują

"Godzilla, Mothra, King Ghidorah" to zdecydowanie jest najlepszy film z serii Shinsei. Mitologiczny klimat, dobra akcja, walki potworów, muzyka wspaniała i dobre efekty specjalne.
Seria Shinsei jest mało udana, broni się "Godzilla 2000", "Megaguirus" jest trochę przynudnawy, obie części Kiryu są niezłe, "Final Wars" jest dobry, ale mało klasyczny i za bardzo przepełniony różnymi bzdurami w rodzaju mutantów, matrixa itp.
A "GMK" to genialny film, jedyne prawdziwe arcydzieło III serii. 10/10

ocenił(a) film na 10

zgadzam się zasłużone 10/10, klimatyczny Godzilla jest tu zły jak diabli, pojawia się Baragon no i te oczy...

WilkuRTS

na równi z ostatnia wojna
GMK 5/10
GWF 9/10

Zgodzę się że film jest dobry. Ale jak dla mnie nie najlepszy. Kiryu rządzi :) Mimo słabszego wykonania obydwa filmy z jego udziałem mają o wiele lepszy klimat.

ocenił(a) film na 9

Zdecydowanie najlepszy film z trzeciej serii i jeden z najlepszych w całej historii Gig G. Klimat, klimat i jeszcze raz klimat!

użytkownik usunięty

Zapomniałeś dodać o Baragonie - facet nie miał lekko, do czasów GMK wystąpił raptem w dwóch filmach (właściwie w jednym, w Destroy All Monsters było go widać łącznie przez parę sekund), a teraz - powrót w pięknym stylu :) Plus nawiązanie do amerykańskiej wersji Godzilli, nowe spojrzenie na Mothrę i Ghidorę ;)

na motchre to żadne nowe ale ghidora jako strażnik to olbrzymia zmiana

ocenił(a) film na 9

Zgadzam się. Pomimo, że cieszy mnie pojawienie się Baragona to uważam jednak że był troszkę za bardzo "cukierkowy". Baragon troszkę zniszczył mroczny klimat tego filmu. Strój Gojiry był najlepszy w historii - sylwetka bardziej zwierzęca, białe gałki oczne i sposób poruszania się - Mosura również diametralnie się zmieniła - pomimo iż nie przypominała już tak bardzo Ćmy którą w istocie jest, tylko jakby osę to wydawała się bardziej przerażająca, mroczniejsza i silniejsza! - Kingu Gidora został nieznacznie zmieniony - no cóż, tego potwora chyba po prostu nie da się poprawić, on jest doskonały sam w sobie już od pierwszego filmu. Baragon niestety wyglądał dość komicznie i psuł nieco efekt całości, ale i tak stanowczo jest to najlepszy film 3 serii! Również odważny krok w kierunku muzyki, coś całkiem świerzego i co tu dużo mówić SOUNDTRACK jeden z najlepszych w historii!

9/10 - byłoby 10/10 gdyby Baragon był w tym klimacie co reszta

ocenił(a) film na 8
Gojira

Popieram w całości przedmówcę. Co do kwestii Baragona, ja bym widział na tym miejscu Anguirusa, który miał być przecież w pierwotnej wersji filmu. Co ich wzięło, żeby zostawić Red B, a nie właśnie jego, w nieco zmienionej roli?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones