PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=137334}

Godzilla: Ostatnia wojna

Gojira: Fainaru uôzu
5,7 2 365
ocen
5,7 10 1 2365
Godzilla: Ostatnia wojna
powrót do forum filmu Godzilla: Ostatnia wojna

Ja za bardzo nie mogę sie wypowiadać bo z Showa widziałem tylko trzy części:"Hedorę","Megalona" i "Mechagodzillę",ale widziałem urywki więc co nieco mogę o niej powiedzieć. Nie podoba mi się to całe "zdziecinienie" Godzilli w serii Showa. Według mnie zaczęła i skończyła się ona w wielkim stylu. No to dobra podsumowanie(tych co widziałem):
1."Godzilla kontra Hedora" - jedna z moich ulubionych,ciekawe(horrorystyczne spojrzenie na te filmy) oraz przesłanie
2."Godzilla kontra Megalon" - jedna z najgorszych części,właściwie nie o Godzilli(pojawia się dopiero pod koniec) tylko o tym obciachowym
Jaguarze
3."Godzilla kontra Mechagodzilla" - super muzyka,ciekawa fabuła i fajne sceny walk potworów
No i dobra mamy serię Heisei. Według mnie najlepsza do tej pory. Kiepsko się zaczęła ale za to skończyła w pięknym stylu. "Godzilla kontra Destruktor" to według mnie najlepsza część ze wszystkich Godzilli. Do tego całkiem sporo nowych potworów:Biollante,Mecha King Gidora,Battra,Kosmogodzilla i Destruktor. No i dobra mamy serię Shinsei. Zaczęła się w pięknym stylu "Powrotem Godzilli",skończyła trochę gorzej "Final wars" ale to chyba najgorsza seria(głównie ze względu na lipne efekty specjalne,które w Heisei były całkiem niezle).

1.Heisei
2.Showa
3.Shinsei

What_The_Fuck

Mi najbardziej się podoba Heisei bo jest tam mój ulubiony film :Godzilla VS Destroyer

1.Heisei
2.Shinsei
3.Showa

użytkownik usunięty
Vassili

1. Heisei
2. Showa
3. Shinsei

Z "Godzilla vs. Destroyer" dobrze gadzasz :)
Chociaż najlepszy i tak jest oryginalny "Gojira" 1954

Vassili

godzilla ostatnia wojna najlepsza

ocenił(a) film na 4
What_The_Fuck

1.Heisei
2.Showa
3.Shinsei godzilla 1954 jest najlepsza ,

What_The_Fuck

1 SHOWA - Wiem że to stara seria ale jak dla mnie niedościgniona. Może i zbyt naiwna, może i efekty stare jak świat. Ale mimo to, jak dla mnie to najmagiczniejsza seria ze wszystkich. Seria jest progresywna. Wiele rzeczy się zmienia. Z początku Godzilla jest złym demonem. Potem przeistacza się w potwora bardziej neutralnego. Na końcu staje się wielkim obrońcom ludzkości. I jak dla mnie to właśnie wtedy (lata 70-te) Godzilla miał najlepszy klimat. Ocena 10/10

2. HEISEI - Bardzo dobra seria oferująca różnorodność. Początek bardzo poważny. Filmy dość ambitne jak na swój gatunek. Potem jest rozrywkowo (Ghidorah), familijnie (Mothra). Seria też ma swój urok i na pewno jest ściślej ze sobą powiązana niż seria Showa. Ocena 9/10

3. SHINSEI - Ogółem seria najgorsza. Co nie znaczy zła. Przeciwnie. Seria jest moim zdaniem bdb. Jedynym jej wielkim minusem jest to że do 1 i 2 serii się nie umywa. Najlepsze filmy z Kiryu. Powrót Godzilli też ma dobry klimat. Ogółem seria bardzo fajna. Ocena 8/10

Wolverin

filmy z kiryu są najgorsze

Wolverin

A MonsterVerse i Toho Reboot?

What_The_Fuck

milenium showna heisei

What_The_Fuck

milenium
showna
co do milenium to żadnego filmu niewidziałem

dawidking2

błąd chciałem powiedzieć heisei

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones