PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95964}

Godzilla kontra Mechagodzilla III

Gojira X Mekagojira
5,9 1 773
oceny
5,9 10 1 1773
Godzilla kontra Mechagodzilla III
powrót do forum filmu Godzilla kontra Mechagodzilla III

Jedyny taki film o Godzilli który mogę obejrzeć bez przerzucania na inny kanał to Godzilla z 1998 roku produkcji USA. A jka to jest waszym zdaniem??

ocenił(a) film na 9
Fricavanyali

niestety nie masz gustu do oglądania kaiju....Skoro podoba ci się amerykańska Godzilla, to jest twoje zdanie i nie bedę w nie ingerował.Powiem cijednak,że oryginalna Godzilla jest duzo lepsza gdyz posiada wspaniały klimat, który byc może tobie niekoniecznie może odpowiadać.Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 1
j_krzykawa

Orginalna godzilla nie ma klimatu, bo nawet nie przypomina jaszczura. to gumowa kaczka z pyskiem małpy. A do tego fabularnie, efektownie, muzycznie i wizualnie leży pod każdym względem, o grze aktorskiej nie wspomnę bo jej praktycznie nie ma.

artur_t

Ohohohoho. No to ciekawe. Może napisz o którym filmie mówisz i dokładnie w którym momencie kuleje gra aktorska. No i bardzo mnie interesuje z którego filmu Ci się muzyka nie podobała. Jak narazie to piszesz oklepane slogany ludzi którzy jednego filmu w całości nie widzieli więc argumenty argumenty.

Wolverin

Muzyka kurwa ci się nie podoba ???? Soundtracki filmów Kaiju są jednymi z najlepszych ! Muzyka idzie tam pełną parą przy udziale orkiestry a nie jakiś popskładanek czy muzyki wygenerowanej na PC ...

ocenił(a) film na 10
Grievous

Oglądał przeróbkę amerykańską z 1956 a nie oryginał z 1954 i się podnieca.

ocenił(a) film na 10
emillo97

Chodzi mi o artur_t

Grievous

Dokładnie, motyw przewodni jest REWELACYJNY!

ocenił(a) film na 10
artur_t

To chyba trollu nie widziałeś oryginały z 1954 roku bez amerykańskiego montażu. A amerykańska godzilla z 1998? Idiotyczna papka komputerowa dla głąbów.

ocenił(a) film na 10
artur_t

Oryginalna Godzilla Szanowny Panie była nominowana do Oscara jako najlepszy film nieanglojęzyczny swojego czasu więc tego typu komentarze, że film całkowicie leży jest naprawdę nie na miejscu. Co do klimatu to jest jakieś nieporozumienie, gdyż klimat filmu idealnie oddaje pokłosie tego, do czego doprowadziło powstanie i próby z bronią jądrową...

j_krzykawa

Zgadzam się. Amerykanie całkowicie zapomnieli o tym czymś co posiada oryginał MADE IN JAPAN.

użytkownik usunięty
Fricavanyali

Godzilla USA jak dla mnie to najgorszy film z całej serii tych filmów (nie powinno to być w tej serii, godzilla to japoński a nie amerykański potwór).

użytkownik usunięty

No można jeszcze dołożyć "Syn Godzilli" i "Godzilla vs. King Kong".

Fricavanyali

hahaa amerykańska Godzilla to najbardziej płytka jaką widziałem. Toho Rulez!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones