PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=58}
6,0 48 856
ocen
6,0 10 1 48856
4,2 13
ocen krytyków
Godzilla
powrót do forum filmu Godzilla

8/10

ocenił(a) film na 8

Mam wielki sentyment do tego filmu, pierwszy raz zobaczyłam go jak byłam mała i zrobił na
mnie duże wrażenie, pewnie teraz gdybym go obejrzała takiego wrażenia i noty by nie było, ale
głos dziecka cicho odzywający się we mnie i wspomnienia karzą mi dać temu filmowi 8/10
zawsze miło mi się kojarzy :)

ocenił(a) film na 6
Olina6672

Mam tak samo, w 98 roku mając 7 lat gdy poszedłem do kina, film zrobił na mnie piorunujące wrażenie, jakie było moje zdziwienie kiedy po jakiś 10 latach czytam w internecie że ten film to gniot. Sentyment pozostał po dziś dzień i zawsze z przyjemnością wracam to amerykańskiego potwora.

ocenił(a) film na 8
Anthrax91

Również wracam, mam go jeszcze na kasecie, gorzej z działaniem video ;p a nazywanie tego filmu gniotem to lekka przesada..

Olina6672

Całkowicie popieram. Dzisiaj właśnie obejrzę go sobie jeszcze raz. Wzbudza same pozytywne emocje, tak jak "Jurassic Park".

ocenił(a) film na 6
Anthrax91

miałem i mam dokładnie tak samo.

ocenił(a) film na 6
krupy

mialem 3 lata jak to w kinach lecialo... pewnie temu gdy teraz ktos pisze ze japonska godzilla jest duzo lepsza a to tylko tandetna beznadziejna podroba chce mi sie z deczka smiac

szmylc3

Mówi tak zapewne dlatego,że TAK JEST :P

ocenił(a) film na 5
Olina6672

mam tak samo , dałabym 3 ale z sentymentu jest 5 ;)

ocenił(a) film na 7
Olina6672

byłam w podstawówce na tym w kinie z klasą - pamiętam że bardzo mi się podobał:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones