PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=58}
6,0 48 904
oceny
6,0 10 1 48904
4,2 13
ocen krytyków
Godzilla
powrót do forum filmu Godzilla

Bardzo smutny film

użytkownik usunięty

Ja rozumiem, że ten stwór niszczył i zabijał, ale jego śmierć była bardzo smutna...trochę wkurzyła
mnie reakcja ludzi jak Godzilla umarł, ale trudno im się dziwić...ja jakoś od początku byłam po
stronie potwora :D

Film bardzo pozytywny, dobre efekty i fajna historia, jednak wolę japońskiego Godzillę :)

Ja mam to samo co Ty, byłam po stronie Godzilli. Ona tylko broniła swoje młode a potem się wkurzyła bo je zabili. Każda matka by tak zareagowała.

użytkownik usunięty
patti_4

Fajnie by było, gdyby te młode urosły i stały się dominującym gatunkiem na Ziemi :D Ale jak zwykle człowiek musi wszystko zabić...mnóstwo jest filmów gdzie ludzie zabijają potwory. Zapewne film, który zakończył się zagładą gatunku ludzkiego zszokowałby odbiorców i byłby czymś nowym i oryginalnym.


Czasem warto by było stworzyć coś oryginalnego...ale nawet film o końcu świata (2012) musiał się skończyć tym, że ludzie przeżyli...liczyłam na totalną zagładę, ale ludzie zawsze muszą wypłynąć. To już się robi nudne.

użytkownik usunięty

Takie jest Hollywood.Tak samo jest ze wszystkimi obcymi.Dno.

Czasami stwierdzam że ludzie to potrafią tylko zabijać i niszczyć....

użytkownik usunięty
patti_4

Ale nie długo wyjdzie "Piąta fala" w której ludzie przegrali z obcymi.Miałem okazję przeczytać pierwsze 70 stron książki przed korektą i stwierdzam,że to będzie genialne.

ocenił(a) film na 8

ja zaluje ze nie powstanie kontynuacja tego filmu. szczegolnie ze zostawili otwarta furtke :(. ps wole amerykanska godzille. moze z oryginalem ja lacza tylko rozmiary ale to podejscie bardziej mi odpowiada jak i rewelacyjny design jaszczura ;)

ocenił(a) film na 3
patti_4

Godzilla jest samcem.

ocenił(a) film na 8
patti_4

Zgadzam sie,tez mam takie odczucia,od poczatku bylam po stronie Godzilli,szkoda,ze została zabita wg mnie.pozdr

Już kilka razy o tym pisano, ale się nie dziwię bo śmierć potwora była smutniejsza niż śmierć Jacka w ,,Titanicu".

użytkownik usunięty
BIOLLANTE

Oj, nie wiedziałam, jakoś nie grzebałam po archiwalnych wypowiedziach tylko napisałam pierwsze wrażenia po obejrzeniu filmu :)

Ale cieszę się, że tyle osób podziela moje zdanie :D Rzeczywiście, śmierć potwora jest o wiele smutniejsza i bardzo dobrze przedstawiona. To ustające bicie serca nadało tej scenie charakteru i pewnego rodzaju napięcia, było bardzo smutne...Aż uśmiechnęłam się przy końcówce jak ten maluch się wykluł :D

Te dzieciaki to powinny przeżyć i zemścić się za mamusię :D

ocenił(a) film na 4

Szczerze? Film bardziej mi przypominał remake "potwór z otchłani" niż japoński pierwowzór.

użytkownik usunięty
NeoMetalSonic

Każdy ma swoją opinię na ten temat :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones