PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=58}
6,0 48 904
oceny
6,0 10 1 48904
4,2 13
ocen krytyków
Godzilla
powrót do forum filmu Godzilla

jakież było moje zdziwienie gdy po latach dowiedziałem się od "filmwebowych znawcow", że
to gniot i ogolnie straszna chała.


temat inspirowany jakims wczesniejszym tematem.

ocenił(a) film na 7
krupy

Niestety coraz więcej na tym portalu mamy internetowych trolli ,którzy zaniżają mu ocenę z różnych względów. Ale i tak czy siak ten film to już klasyk i nic tego nie zmieni.

kratos9922

Klasyk? Chyba tandety i kiczu. Przypomniałem sobie wczoraj to filmidło po latach i wprost nie mogłem uwierzyć jak to się kiedykolwiek mogło mi podobać :) Film jest fatalny, głupi, infantylny, patetyczny, z beznadziejnym aktorstwem oraz z dennym humorem i równie dennymi dialogami. Dosłownie zero zalet, wzór absolutny tego jak nie powinno się kręcić filmów.

krupy

Ten film JEST gniotem i chałą,gdyż to nie jest Godzilla.To jest raczej wielki napromieniowany jaszczur z Atlantyku ( no bo skąd może pochodzić,skoro atakuje Nowy Jork),który atakuje NY!Bójcie się!.

ocenił(a) film na 7
jporuba

Cieszę się,że wam się podobał :)

kratos9922

Dafuq?!

ocenił(a) film na 6
krupy

"Film mojego dzieciństwa" No właśnie, tu jest problem, byłem na tym filmie w kinie jako dzieciak i wtedy to było niesamowite przeżycie. Również zostałem zaskoczony gdy na filmwebie okazało się że wcale nie jest tak różowo jak myślałem.
I rzeczywiście, jeśli się przyjrzeć to nie jest film wysokich lotów, jednak mam ogromny sentyment do amerykańskiego Godzilli i nawet teraz mimo że na niektórych scenach uśmiecham się z politowaniem z przyjemnością wracam do tego filmu.

ocenił(a) film na 6
Anthrax91

dla mnie tylko te ukrywanie się pod ziemią godzilli było trochę słabo pomyślane. reszta nie boli bo to w końcu film o godzilli, wielkim potworze atakującym miasto.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones