PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=565162}
6,0 83 891
ocen
6,0 10 1 83891
6,0 23
oceny krytyków
Godzilla
powrót do forum filmu Godzilla

Muszę chyba podchodzić z większą rezerwą do trailerów.

Nie miałem jakiś wysokich oczekiwań ale film mnie zawiódł. Spojrzałem raz na zegarek a to niedobrze świadczy.

Największą bolączką filmu jest totalny brak konsekwencji w prowadzeniu akcji. Raz pokazują Godzillę na moment i zaraz mamy transmisję z TV czy narady z centrum dowodzenia kryzysowego. Tak kilka razy.

Nienajgorsze efekty specjalne chociaż walka Godzilli z tymi dwoma stworami mogła się toczyć podczas dnia. hehe :) Wtedy byśmy zobaczyli na co stać speców od efektów. Podczas nocy łatwiej tuszować niedoróbki efektów specjalnych przez co oko daje się nabrać.

Bardzo nie podoba mi się klasyczny, prawie niezmieniony wygląd Godzillli. Ta jaszczurkowata z 1988 jest świetna.

Fabuła ujdzie w tłumie. Aktorstwo dosyć sztuczne szczególnie Watanabe. Muzyka Desplata w filmie lepiej wypada niż jako standalone odsłuch.

Nie ma prawie żadnych charakterystycznych scen. Zdjęcia takie sobie.

Takie moje spotrzeżenia.

ocenił(a) film na 4
STAMiNA

*1998 :)

STAMiNA

co jak co juz dawno nie patrze na trailery. a jak widze ludzi pod newsami Spidermanow Batmanow Stranizkow Galaktyki itd ktorzy sikaja w mjaty ze szczescia jaki to film nie bedzie to szkoda gadac :D

ocenił(a) film na 8
STAMiNA

I dobrze że ma bardziej klasyczny wygląd, bo to Godzilla a nie jaszczurka, która tylko ucieka.

ocenił(a) film na 8
STAMiNA

"Bardzo nie podoba mi się klasyczny, prawie niezmieniony wygląd Godzilll" poważnie to mówisz?

ocenił(a) film na 4
meshuggah

Tak. :)

ocenił(a) film na 8
STAMiNA

no ale przecież o to chyba chodziło twórcom. Moim zdaniem wybrnęli świetnie. Godzilla nie jest już kiczowato śmieszny będąc jednocześnie bardzo klasycznym. Przede wszystkim, wygląda jak Godzilla, w odróżnieniu od dinozaura z 1998 (który notabene byłby świetny gdyby był czymkolwiek innym, ponieważ z Godzillą miał mało wspólnego).

ocenił(a) film na 6
meshuggah

serio? Nieźle

STAMiNA

Krótko mówiąc odmóżdżający film o MUTO. Spostrzegawcze oko dostrzeże nawet cameo Godzilli.

STAMiNA


wypracowanie gimbusa pt. 'ten film jest be', czyli pierdoły spod stodoły.

ocenił(a) film na 4
kotbury

Fajnie napisane.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones