PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=565162}
6,0 83 970
ocen
6,0 10 1 83970
6,0 23
oceny krytyków
Godzilla
powrót do forum filmu Godzilla

Nudne, nieciekawe, niewciągające, dłużące się, bez fabularne, infantylne, prostackie, konwencjonalne.

2/10
Jedynie dla ścieżki dźwiękowej +1.

Nie bawię się w obrażanie, tylko droczę się z tobą. Być może nie zauważyłeś, ale to twoje "o ile potrafisz" jest właśnie obraźliwe. Potem zacząłeś nazywać mnie trolem.

Zatem kto kogo obraża i kto jest trolem?

użytkownik usunięty
wolflt

Kolego sympatyczny, wystarczy spojrzeć na twoją ocenę i treść tematu bez argumentów.
To się nazywa trollowanie.

"ty jesteś głupi" - to wg ciebie nie jest obraza?

Toż mówię, że się droczyłem.

Czemu moja ocena jest trollowianiem? Dałem niską, bo wg mojego mniemania ten film na tyle zasługuje.

W kwestii argumentów. Nie obrażam, w razie czego, ale uważam, że te słowa nie potrzebują argumentowania.

"Nudne, nieciekawe, niewciągające, dłużące się" - zrozumiałe, że film nie porywa. Nie wciąga, dłuży się, nie ma ciekawych zwrotów akcji, jest przewidywalny. Nie utożsamiasz się z bohaterami, nie przeżywasz akcji - czyli film nudny, nieciekawy, nie wciąga, dłuży się.

"bez fabularne" - nie ma żadnej historii. Fabuła zerowa, a storytelling to podstawa. Tutaj nawet komentować mi się nie chce, bo to chyba oczywiste.

"infantylne, prostackie" - bez komentarza.

"konwencjonalne" - wątki konwencjonalne można dobrze wykorzystać, ale tutaj to wielki minus. Wszystko jest do przewidzenia, każdy krok bohatera czy zwrot akcji jest do odgadnięcia. Wszystko kieruje się schematem.

+1 dla ścieżki dźwiękowej - to oznacza, że muzyka w filmie mi się spodobała. Jest wyjątkowo dobrze dobrana do realiów filmowych. Podobnie jest z filmem Interstellar lub grą Skyrim.

Czy tak jest bardziej zrozumiale?

użytkownik usunięty
wolflt

Trzeba tak było pisać na samym początku. Dziękuję za wyprowadzenie mnie z błędu.

Zgoda. Postaram się w przyszłości rozwijać komentarze.

użytkownik usunięty
wolflt

Good luck!

ocenił(a) film na 2
wolflt

Jestem takiego samego zdania jak Ty ,film przeokropnie nudny bez ciekawej fabuły.Jedynie efekty specjalne i tylko tyle. Oceniam na 2 pkt nic więcej.

ocenił(a) film na 5
wolflt

Film-szkoda gadać... Myślałem, że będzie to hit a nie marnowanie czasu...
http://maritrafilms.blogspot.com/2016/03/godzilla-2014.html

ocenił(a) film na 3
wolflt

Jedynka to nieporozumienie. Ja dałem tróję, bo to przecież film dla starych dzieci; trzeba ich zrozumieć - coś muszą z tego świata mieć.

wolflt

co ty masz miedzy uszami? niech lekarz sprawdzi czy to MÓZG.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones