PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=565162}
6,0 83 956
ocen
6,0 10 1 83956
6,0 23
oceny krytyków
Godzilla
powrót do forum filmu Godzilla

Kiedy premiera DVD?

ocenił(a) film na 9

Wie ktoś kiedy będzie premiera tegoż dzieła na DVD? Obejrzałby to w końcu w HD.

ocenił(a) film na 8
Spajs

Na razie jeszcze nie wiadomo... chyba. :) Ja mam natomiast nadzieję, że wypuszczą edycję rozszerzoną z paroma dodatkowymi scenami. Na pewno wiemy, że te sceny będą razem z filmem, ale nie wiadomo czy w dodatkach czy wmontowane w film. Do tego film wciąż nie miał premiery w Japonii, czyli trochę jeszcze poczekamy. ;)

ocenił(a) film na 8
pawello1200

Jak to nie miał premiery w Japonii? Poważnie?

ocenił(a) film na 8
UBEKakaPOLICJA

25 lipca będzie dopiero premiera w Japonii. Pewnie przemontowują film na własne potrzeby, tak jak kiedyś Amerykanie robili to z filmami TOHO.

ocenił(a) film na 9
pawello1200

ciekawe jak wmontują scenę z teasera ze stonogą ;p lub czy w dodatkach coś chociaż na ten temat powiedzą, byłoby fajnie :)

ocenił(a) film na 8
grzegorz_wronski_7

Ten teaser ze stonogą to był tzw. "concept teaser", czyli zajawka zrodzona w fazie pre-produkcji filmu (aby podjarać widownię na Comic-Conie), kiedy to ramy fabularne się dopiero szlifowały/powstawały. Mimo to mam nadzieję, że poniekąd zapowiedziana już edycja rozszerzona będzie zawierała coś więcej niż tylko parę rozszerzonych scen. ;)

ocenił(a) film na 6
Spajs

http://www.dvdsreleasedates.com/movies/5860/Godzilla-2014.html

ocenił(a) film na 8
Spajs

DVD to nie HD :)

ocenił(a) film na 7
ramzees

DVD to 480p w najlepszym wypadku. HD 720p/1080p to bardziej Blue-Ray. Bo tu mamy pewne i stosowane w 99% przypadków 1280-720 lub rzadziej: 1920x1080.

Widziałem już sporo filmów w jakości HD i mogę stwierdzić, że nie ma zależności między jakością obrazu a tym np. kiedy został nakręcony - dużo większy wpływ na wygląd filmu ma "czynnik ludzki", czyli to jaki zespół pracował nad jego remasteringiem.

ocenił(a) film na 7
RobertZabinski

http://technowinki.onet.pl/aktualnosci/niemal-40-osob-nie-dostrzega-roznicy-mied zy-jakoscia-filmow-dvd-a-blu-ray/10jce

ocenił(a) film na 8
RobertZabinski

To się zgadza. Sam mam wielu znajomych, którzy mają fajne TV a oglądają jakieś tam zalukaj, DIVixy, DVD itp., i nie widzą żadnej różnicy. Ja tam widzę i nie wyobrażam sobie powrotu do DVD. Dla mnie to przeszłość :) natomiast przeciętnemu Kowalskiemu, który nie przywiązuje do tego wagi jest to bez różnicy. Być może dlatego nośnik DVD w Polsce jeszcze będzie przez wiele lat bardzo popularny.

ocenił(a) film na 7
ramzees

no ja tez widzę róznicę między 480p a 720p. Przywykłem juz do piłki nożnej w 720p to filmy tez tak oglądam jak sa dostępne.

ocenił(a) film na 10
RobertZabinski

Nie tylko ty jakość ostrość ważny też jest televizor FULL HD

użytkownik usunięty
RobertZabinski

"HD 720p/1080p to bardziej Blue-Ray. Bo tu mamy pewne i stosowane w 99% przypadków 1280-720 lub rzadziej: 1920x1080."

Blu-ray ro w 99,99% 1920x1080. 720p to głównie w TV.

ocenił(a) film na 8
Spajs

Mnie ciekawi kiedy będzie dostępny na Blu-ray,żeby w końcu obejrzeć w 3D ;)

ocenił(a) film na 9
Spajs

16 wrzesień także w Polsce DVD i Blu-ray

ocenił(a) film na 8
tymcio02_dewf

Wiadomo już jaka cena BR ? Jak tak jak zwykle to kupię DvD ;(

ocenił(a) film na 7
PawelKora

DVD? Widziałeś jak wygląda film z dvd na 42, albo co gorsza 50 calach? Już nigdy wiecej nie kupię żadnego filmu w tym formacie. Blu ray i koniec kropka.

ocenił(a) film na 8
Valmont_3

Ja chodzę do kina co tydzień na 1/3 filmy + Chomi.....cz...ek ( na seriale ) + w MSC kupuje ok. 2/4 Płyt DvD z jakimiś filmami no też kupuje BR to zależy jaki film i to MSC wychodzi wszystko dość drogo bym cały czas BR kupował. Polskie filmy to chyba każdy kupuje na DvD a nie na BR. I też mam 42 Calowy telewizor i na DvD nie narzekam.

ocenił(a) film na 7
PawelKora

Godzilla (2014) na DVD do kupienia w Empiku już od wczoraj.

ocenił(a) film na 8
WSZF030

Niestety nie ma u mnie w mieście Empiku, ale mam już film na DvD kupiłem w sklepie z DvD/BR.

ocenił(a) film na 7
PawelKora

Jest już w wielu sklepach z DVD, co prawda nie wszystkich, jest również w internecie.

ocenił(a) film na 8
WSZF030

Wiem, nie od dziś kupuję/zamawiam filmy na DvD/BR :D

ocenił(a) film na 7
PawelKora

Hehe :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones