PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=565162}
6,0 84 003
oceny
6,0 10 1 84003
6,0 24
oceny krytyków
Godzilla
powrót do forum filmu Godzilla

Początek filmu jest na ocenę 9.
Później jest mizernie, tylko z powiewami dobrego kina.
Producenci, i cała ekipa włożyli ogrom pracy próbując zrobić dobry film.
Osobiście lubię komercyjne kino z efektami specjalnymi.
Niestety, jestem trochę przygnębiony tym jak mizernie ogląda się Godzillę 2014.
Można to obejrzeć, ale wiele osób będzie zawiedziona.

(piszę tak mimo że oglądałem wersję FullHD 16GB MKV na TV Led 55")

mmence

trzeba było iść do kina

mmence

A czego oczekiwałeś? Walki potworów? Dogłębnej fabuły? Ja oglądałem w wersji HD 720p i powiem Ci, że zrobił na mnie porażające wrażenie, ale zgodzę się z tym, że pierwsze 5 minut filmu wgniata w fotel, a później jest już trochę gorzej, ale na grę aktorów nie zwróciłem jakieś uwagi, ponieważ największą rolę odegrały potwory, a w szczególności "Godzilla". Zamysłem reżysera było po prostu pokazanie Godzilli przez całe 20 minut i okazało się to świetnym pomysłem, bo kiedy Godzilla się pokazał na minutę, to następnie każdy widz w kinie lub przed tv podniecał się, kiedy znowu się pokaże. A już nie mówiąc o epickim ryku Godzilli. To było najważniejsze. Godzilli było bardzo mało, większą uwagę przykuł MUTO. Za 4 lata wychodzi druga część, mam nadzieje, że teraz więcej pokażą Godzilli i walki przede wszystkim, bo w tej części kiedy Godzilla walczył z MUTO był przez chwilę pokazywany z chodził na drugi plan, by pokazać ludzi. Fajne posunięcie i czekam z niecierpliwością na NOWĄ Godzille:)).

użytkownik usunięty
Kane777_filmweb

"A czego oczekiwałeś? Walki potworów?"

A nie było takowych? xDDDDDDD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones