PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=565162}
6,0 83 956
ocen
6,0 10 1 83956
6,0 23
oceny krytyków
Godzilla
powrót do forum filmu Godzilla

A czy zaspojleruje mi ktoś ten film ? Jestem ciekawy, skoro w opisie Godzilla ma walczyć z innymi
potworami, to będzie tak jak w bajce/filmie japońskim, wzywana przez guzik na walkie-talkie :) ? Bo
jeśli tak, chyba daruję sobie ten film.

ocenił(a) film na 6
getek

Godzilla jest neutralna,to zwykły zwierz końcówka sugeruje że jest obrońcą miasta ale to tylko lekka aluzja i hołd dla serii

ocenił(a) film na 7
getek

Ludzi ma gdzieś, nie zwraca na nich uwagi.

ocenił(a) film na 10
Anthrax91

No nie bardzo. W ostatecznym rozrachunku jakaś taka przyjazna.

ocenił(a) film na 7
Smok_Eustachy

Tylko dlatego że walczy z potworami, działa zasada wróg mojego wroga jest moim przyjacielem, ale Godzilla bez winy nie jest, nieświadomie zabija ludzi niszcząc budynki lub powodując tsunami.

ocenił(a) film na 10
Anthrax91

Zupełnie jak Gamera.

ocenił(a) film na 7
Anthrax91

ale na moście uważa na ludzi i nie chce ich krzywdzić

ocenił(a) film na 7
MartinHart

Tego wątku akurat nie łapie, tym bardziej że Godzilla oberwał rakietą.

ocenił(a) film na 9
Anthrax91

Godzilla to prawie w każdej odsłonie niepowstrzymana siła natury, której obojętne jest to, co dzieje się z mrówkami, takimi jak ludzie. Najważniejsze jest to, by powstrzymać zagrożenie ze strony rywali i konkurentów, a w konsekwencji utrzymać pozycję numer jeden w świecie zwierząt, tyle. Z naszej perspektywy wielki jaszczur może być odpowiednikiem majestatu równemu mitycznym bogom lub złowieszczemu widmu "kroczącej" katastrofy. Strach i fascynacja, czyli zupełnie zrozumiała reakcja na coś tak groźnego i jednocześnie potężnego, wymykającego się naszym próbom zrozumienia.

Smok_Eustachy

przyjazna dla ludzi, szczegolnie po scenie w honolulu, jak wychodzac z oceanu spowodowala tsunami ktore utopilo polowe mieszkancow:>:)

ocenił(a) film na 3
efemera

to jednak ta godzilla zła jest :>

getek

Jest neutralna.!

ocenił(a) film na 10
getek

Nie - jest ut typowy holiłódyzm: MUTO wyraźnie jest stylizowane na złęgo: atakuje łodź podwodną, kolejkę, itp. Godzilla jest prowadzona jako dobra. Coś jak Drużyna A

ocenił(a) film na 7
efemera

to nie jej wina, że woda tak się wylała.
Zresztą dala ludziom czas na ewakuację i wybrała może mniejsze zło xD

ocenił(a) film na 8
Anthrax91

W "Godzilli" jest taka jedna scena, która mogła zrujnować cały film, a mianowicie - scena, kiedy Godzilla przygnieciona przez wieżowiec rzuca smutne spojrzenie Fordowi. Jedyne słowo co wydobyłem z siebie na seansie wtedy było - lol.

Anthrax91

Właśnie Tak godzilla po przez swój rozmiar jest ogromna nie zwraca uwagi co sie dzieje pod nią, budynki może uważać za zagrożnia dlatego je niszczy. Wywołując Tsunami skąd ma wiedzieć że uderzy w miasto. Według mnie Godzilla sprawia ból i cierpienie innym nawet o tym niewiedząc

getek

Godzilla poluje na MUTO i tyle(instynktownie), nie atakuje ludzi miast ona kroczy ku swej zdobyczy...niszcząc i zabijając ludzi ...otrzepuje pył po walce i siup do wody(gdy nie ma komu skopać zadka to na powierzchni nie ma zbytnio atrakcji)...tv trochę to podkolorowało...ale zobaczymy czy rząd będzie szykował się na króla wagi ciężkiej w kontynuacji ;]

ocenił(a) film na 6
getek

Twoje słowa a propos Godzilli to zwykła ignorancja.Daruj sobie nie film,a wypisywanie takich głupot.

ocenił(a) film na 3
Berith7777

no właśnie jaja sobie robię ;) Ale film obejrzę dla czystej rozrywki :)

ocenił(a) film na 6
getek

Filmweb to strona tematyczna o kinematografii,więc jeśli robisz sobie jaja to zle trafiłeś.

ocenił(a) film na 3
Berith7777

hehe, spoko

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones