PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=565162}
6,0 83 875
ocen
6,0 10 1 83875
6,0 23
oceny krytyków
Godzilla
powrót do forum filmu Godzilla

ani ładu ani składu

ocenił(a) film na 3

Film bez fabuły, nie wiadomo o co chodzi... denne teksty, jeszcze bardziej nie przemyślany scenariusz...
Zabrakło mi w co 2 scenie amerykańskiej flagi... film traktujący o tym jacy to hamerykańscy żołnierze sa
najlepsi... efekty specjalne spoko... ale całość filmu... dno i 100metrow mulu

anuba

odniosłem to samo wrażenie oglądając to coś... :(

pawel_adamski25

co ty masz miedzy uszami? niech lekarz sprawdzi czy to MÓZG.

anuba

No cóż zgadzam się :) efekty specjalne spoko :P fabuły nii ma, a teksty Dr Ichiro Serizawa to jakieś dno totalne. W ogóle w filmie jest wątków na kilka filmów. Pierwszy trailer filmu wymiatał ale sam film nie dał rady

batiamus

co ty masz miedzy uszami? niech lekarz sprawdzi czy to MÓZG.

anuba

Całkowicie się zgadzam i nie wiem skąd tak wysoka średnia ocen tego filmu, a do tego strasznie męczyła mnie ta muzyka, aż mnie głowa rozbolała od tego filmu :)

ocenił(a) film na 10
Mokia

Od tego cię głowa rozbolała. Hm, popatrzmy - "kac vegas" na 10.
To wszystko tlumaczy. Nie mam więcej pytań.

Gaienne

hahaha, dziewczynko oceniłaś co najwyżej 50 filmów w większości si-fi albo jakieś bajeczki i to z wysoką średnią i zamiast wypowiadać się na temat filmu (który oceniasz na 10) to wypowiadasz się na temat czyjegoś gustu. Dorośnij, obejrzyj jeszcze trochę filmów, poeksperymentuj z gatunkami bo jeszcze inne istnieją i może wtedy wróć na fw
PS. Efekt Motyla na 1 !!!!

Mokia

nigdy nie podawalam oceny cyfra, a jednak sa przy moich komentarzach, wiec bardzo mnie ciekawi kto to dopisuje

Mokia

co ty masz miedzy uszami? niech lekarz sprawdzi czy to MÓZG.

anuba

Zgadzam sie, tworcy filmu musieli zbyt duzo kasy wydac na efekty specjalne, ze zabraklo im chyba funduszy na dobry scenariusz, No i te kretynskie dialogi. Jest scena w ktorej sanitariusz pyta goscia; ktoremu sie nic w sumie nie stalo, czy stracil przytomnosc. Porazka

ocenił(a) film na 2
anuba

Racja ;/ słaby jest ten film i tylko idiota mógłby to kwestionować. Przy Pacific Rim to coś nie powinno nawet nazywać się filmem. Same efekty nie nadrobią bezsensownej fabuły, chu*owego scenariusza. Na palcach obu rąk nawet bym nie wyliczył negatywnych stron tego "filmu".

pomsta1350

co ty masz miedzy uszami? niech lekarz sprawdzi czy to MÓZG.

anuba

co ty masz miedzy uszami? niech lekarz sprawdzi czy to MÓZG.

ocenił(a) film na 4
kotbury

A ty co masz między uszami? Bo twoje wypowiedzi na całym forum filmu "Godzilla" nie grzeszą mądrością.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones