PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=565162}
6,0 83 956
ocen
6,0 10 1 83956
6,0 23
oceny krytyków
Godzilla
powrót do forum filmu Godzilla
użytkownik usunięty
paul_van_dyk_87

Dopiero w 2018, bo Edwards obecnie pracuje przy nowych Gwiezdnych Wojnach, niestety.

ocenił(a) film na 9

szkoda;/ ciekawe co w 2 sieknie moze bedzie więcej otwora nie rozumiem tej fali krytki jakos czyta nawet na youtube opinie z usa że ludziom ta wersja sie podoba a tu takie ziom pierdoły czytam ludzi że mnie mdli

ocenił(a) film na 8
paul_van_dyk_87

mnie też mdli, ale na gimbaze nie ma sił.

ocenił(a) film na 9
ramzees

no głupie argumenty, że mało potwora że skok nierealny ku.. ręce mi opadają albo ,że żołnierze strzelają do godzilli a mu nic.. dobrze ze na zachodzie normalni są ludzie a nie tu frajerzy nastawienie tylko na efekty...

ocenił(a) film na 4
paul_van_dyk_87

Wiadomo ze film godzilla 2 będzie 8 czerwca 2018 ale wytwórnia TOHO PICTURES zapowiada swoją kontynuacje na 2016 rok więc za dwa lata a nie długo za rok będzie kolejny film w końcu się ruszyli mam dosyć tego amerykańskiego chłamu

paul_van_dyk_87

Tak i tak :). W 2016 powstanie japoński film, a w 2018 amerykański.

szmyrgiel

Nie mogę się doczekać obu, zwłaszcza że Japończycy chwalą się hollywoodzką jakością efektów specjalnych. Z drugiej strony boję, że sami mogą zepsuć swoją legendę przez fatalne CGI (niekonieczne samej Godzilli, ale wszystkiego innego). Po amerykańskim sequelu wiem mniej więcej, czego się spodziewać, toteż jestem spokojny.

użytkownik usunięty
Cry_Wolf_

Toho na pewno lepiej zagospodaruje efekty CGI i film powstanie bez amerykańskiego patosu. Jestem ciekaw jak montaż będzie wyglądał w fazie końcowej i czy dorówna drugiej "Godzilli" Edwardsa - a warto przypomnieć że tam pojawi się wielka trójca - Rodan, Mothra, King Gidorah. Będzie się działo :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones