PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=774793}

Godzinki

The Little Hours
5,4 4 214
ocen
5,4 10 1 4214
6,0 8
ocen krytyków
Godzinki
powrót do forum filmu Godzinki

"Niech zrobią taki film o muzułmanach..." i.t.p. trailer zapowiada doskonałą komedię w doborowej obsadzie, czekam z niecierpliwością będzie dobrze, to już czuję.

Jak ktoś boi się o swoje uczucia religijne niech nie ogląda...

a tutaj przykłady:
http://www.filmweb.pl/film/Cztery+lwy-2010-502713 muzułmanie
http://www.filmweb.pl/film/Don+Verdean-2015-709700 Żydzi

z resztą zarzucić Żydom że nie potrafią obśmiać własnej kultury, religii i tradycji to już kompletna bzdura, przykładów można by podawać mnóstwo

mitrus80

jest juz w necie, bedzie ogladane w weekend ;)

ocenił(a) film na 6
miko1980

dzięki za info, super

mitrus80

U niektórych wiele nie potrzeba do radości. Głupota potrafi szybować jak gołębica .

ocenił(a) film na 6
ChrisKrasz

ładnie napisane, ale co? mam się do tego ustosunkować?

mitrus80

Nie śmiałbym urazić , natomiast do islamu i jego wyznawców mam stosunek dość ambiwalentny

ocenił(a) film na 6
ChrisKrasz

bynajmniej nie czuję się urażony, wypowiem się się po obejrzeniu filmu to się odezwę w temacie czy było to słabe czy nie, pozdrawiam

ocenił(a) film na 3
ChrisKrasz

Dokładniej:
„Gdyby głupota miała skrzydła, latałaby Pani jak gołębica” - autorstwa mojego ulubieńca dr Strosmayera. To był serial…
A kolega mitrus, cóż… smutny przykład obrońcy, który wyszedł z gardą w oczekiwaniu spodziewanej jatki oraz przeciwnika jeszcze w kwietniu i… czeka do dziś.
Najtrafniej chyba ujął rzecz kol. cyfrowy_baron:
„No i nikt nie zaczął tylko ty.”
Choć z drugiej strony…
"Ktoś nie śpi, aby spać mógł ktoś."

A film bardzo przeciętny. Szkoda podwójnie jeśli się zważy na talent Reilly,ego i potencjał, który aż kipi w nowelach Boccaccia.

Pozdrawiam.

mitrus80

"zarzucić Żydom że nie potrafią obśmiać własnej kultury, religii i tradycji to już kompletna bzdura," - to, co piszesz to kompletna bzdura. Prawdziwy, praktykujący i religijny Żyd, hasyd, nigdy nie wyśmieje własnej wiary i kultury. Może to zrobić tylko Żyd - liberało-lewak, dokładnie tak samo, jak własną wiarę może wyśmiać tylko Chrześcijanin liberało-lewak. katolik tylko z nazwy czy metryki chrztu, a żyjący wg własnego widzi-mi-się, czyli tak, jakby Boga nie było.

ocenił(a) film na 6
xatt1975

Chasyd nie obejrzy tego filmu, bo to by było niegodne, więc nie widzę problemu.

Oczywiście że obśmiewaniem zajmują się środowiska liberalne, ale to wciąż są Żydzi, katolicy czy inni

Od siebie dodam że jestem protestantem więc proszę się do mnie nie odnosić jako do "katolika z nazwy" i.t.p. dodam również że twój avatar i motto które pod nim wypisałeś dyskwalifikuje mnie z dalszej dyskusji z tobą, oczywiście możesz odpisać co tam uważasz ale w zależności od treści, zastanowię się czy ci w ogóle odpowiedzieć

mitrus80

ja z heretykami nie gadam z zasady

xatt1975

Ich zysk...

eltoro10000

Hahah ;D

mitrus80

Po prostu ten film jest beznadziejnie głupi i nudny, totalna strata czasu. Na pewno to nie jest komedia. Kto robi takie gnioty i po co?

xatt1975

Ty też jesteś katolikiem jeno z chrztu, miłosierdzia chrześcijańskiego jak na lekarstwo , za to epitetami liberał, lewak ... sypiesz jak z rękawa .Proponuję zapisz się na pielgrzymkę do Częstochowy i dokończ obgryzania biednego drzewa . może cię oświeci .

ocenił(a) film na 7
xatt1975

Hm, ale ośmieszać własną wiarę może chrześcijanin-antysemita.

Powiedz mi, czy skoro łazisz po tym forum i obrażasz ludzi, to nie postępujesz trochę według własnego widzimisię, ignorując jednocześnie Boga? :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
xatt1975

Nie ignoruj Boga, chrześcijaninie :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
xatt1975

Nie ignoruj Boga, powiadam Ci. :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
xatt1975

Masz grzech :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
xatt1975

Jezus by Cię skrytykował, obawiam się.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
xatt1975

Zauważyłeś, że Twoje pisanie nie jest wzniosłe, subtelne ani głębokie?

ocenił(a) film na 5
mitrus80

No i nikt nie zaczął tylko ty.

ocenił(a) film na 1
mitrus80

Po prostu pieprzysz.

ocenił(a) film na 6
Krzypur

Lubię czytać twoje wpisy, nawet jeśli się z nimi nie zgadzam i oceniam inaczej, tutaj jednak myślę że niepotrzebnie wtrąciłeś swoje trzy grosze.

ocenił(a) film na 1
mitrus80

No tak, za ostro. Przepraszam.

ocenił(a) film na 6
Krzypur

BTW film mnie jednak nie zachwycił, niepotrzebnie strzępiłem język ;-)

ocenił(a) film na 5
Krzypur

Elokwentny jak zawsze.

ocenił(a) film na 8
mitrus80

Nie "znowu się zacznie" tylko ty znowu zaczynasz. Nie samo się zaczęło tylko ty zaczynasz....ot takie masz skrzywienie,

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones