PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32380}

Godziny

The Hours
7,3 108 661
ocen
7,3 10 1 108661
7,4 27
ocen krytyków
Godziny
powrót do forum filmu Godziny

10/10!!!

użytkownik usunięty

Wspaniały. Film bardzo mądry, trudny, dociera do najgłębszych ludzkich pragnień. Nie jest prosto zdefiniować każdą z tych postaci, ale w tym ARCYDZIELE psychika ludzi została oddana w stopniu mistrzowskim. To chyba jeden z bardzo nielicznych dzieł którego każdorazowe zobaczenie pozwala odkryć nową część jego głębi. Powinien być w czołówce arcydzieł wszechczasów. Dla mnie jest.

Zgadzam się, wczoraj obejrzałam film kolejny raz:)
Może nie smutek, ale zadumę nad sensem życia - zrodził we mnie film tym razem.
W swej istocie życie nie ma sensu - ale są godziny - które warto przeżyć patrząc życiu prosto w twarz, poznawać je, a później z niego zrezygnować - tak powie Virginia. I to jest sens życia!
Wspałaniały film, ale nie dla tych którzy patrzą na życie poprzez ramy - jakie wyznacza im ich własna rola społeczna i którzy, wypełniają ją bez zastanowienia.

ocenił(a) film na 10
magdakal

To jeden z takich filmów, które zapadają w pamięć na baaaaaaaardzo długo. Kiedy po raz piewrszy go zobaczyłam nie mogłam dojść do siebie.. cała ta tematyka daje sporo do myślenia. Oczywiście Meryl Streep strasznie ujmująca! Podobnie Ed Harris.

ocenił(a) film na 10

zgadzam się w zupełności... dodam, że człowiek który miał depresje gdy oglada ten film czuje jakby widział własne życie... podobne uczucia albo hmmm powiedziałabym wręcz te same... mistrzowsko zagrane

też się zgadzam :)

za krótki <br/>
za krótki <br/>

użytkownik usunięty

Chciałabym dodać coś ładnego od siebie, ale film należy do tych, których nie da się określić zwykłym słowem. Dlatego tylko się podpisuję.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones